Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mr.Lolendo
    hmm kdyby pohled vypadal jako u L4D jedničky tak to mohlo mít i nějakou atmosféru ale takhle to vypadal jako nějaká prkenná hra z roku 2005. Vím že je to konzolová hra ale hrát to z takovým hrozným FOV na min. 120cm obrazovce se zbraní přes půlku obrazovky. Mě z takových špatně udělaných pohledů/hledí či Visual Interface bolí hlava a dělá se mi špatně. Je to jako by vám někdo utrhnu hlavu, napíchl na hůl a na oči dal brýle které vám sníží viditelnost na úhel 45 stupňů. Pravě kvůli tomuhle jak se teďka hry mrvěj nebude žádná hra vypadat lépe a cítít celkově jako první FEAR.
  • Plynulost tak 30FPS lol
  • Zatím to vypadá, že WiiU nabídne jen jeden kvalitnější titul. Aby to nedopadlo jako s 3DS. Kvůli jedné hře si přeci normální člověk konzoli nekoupí.
    • JohnyTheZik
      Rayman Legends!! :)
    • zdeeneek
      Krome ZombiU netrpelive vyhlizim jeste LegoCity:Undercover. Pak tu bude par multiplatformovek - Darksiders2, Batman Arkham City, Assassins Creed 3, Aliens Colonial Marines a par dalsich. K tomu se dela na nove Zelde a urcite se objevi jeste nejaky neohlaseny pecky - doufam ;) Ja myslim, ze se nudit s wiiU nebudu.
      • Mato1987
        pridaj trine II DC
  • Tohle všechno bylo v demu na For Games? Já se dostal jen do toho průchodu.
  • Ten lens flare mi prijde docela rusivej. jinak to vypada fajn
    • Mato1987
      presne tak, odvtedy ako to naplno začali využívať v bf3 to je pomaly v každej hre, v bf3 sa to kvôli štylizácii hodí , ale tuto to teda hodne prekysličili...
  • nevim no nevypadá to nijak užasně
    • EuroSamurai
      A co podle tebe vypadá užasně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit