Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Jen tak mimochodem, sice to sem nepatří, ale hodí se to vědět. BF1942 je nyní zdarma, stáhnout si ho můžou úplně všichni na Originu (v sekci Demos). Enjoy ;)
    • Vyzaduje to odo mna zaroven aj tu s***cku Origin ?
      • Ano, stahuje se to z Originu. Ale je to zdarma, tak se to dá přežít, ne? :)
  • Whoossain
    Stejně budu po chvíli zase běhat po Bazaaru a Metru...
    • Mato1987
      úprimne povedané, nechápem ako niekto môže hrať práve tie dve mapy permanentne...uznávam u metra prvá pasáž pri rush, je celkom pekne spravená, no nechápem ako niekto môže hrať 2000 tickets conquest metro...to isté platí pre grand bazaar, to su tak neskutočne zle nadizajnované mapy s toľko chokepointami, že je to až nechutné
      • Whoossain
        V rozumnym počtu lidí (Bazaar tak do 24max, Metro ideálně v 16) na serveru, kde se dodržujou pravidla (zvlášť na Metru bez RPG, C4 atd.) mi to přijde dobrý. Já zas nemusim ty velký mapy, kde běžim k vlajce a najednou mě nějakej uber-pilot sundá jen tak mimochodem kulometem ze stíhačky. Krom toho se právě mapy, jako Bazaar, Metro nebo Seina hrajou jako soutěžní mapy na ESL...
        • S conquest Bazarem pro 64 lidi nemam nejmensi problem, na HC samozrejme ...
  • Mother_of_god
    Vyzerá to hodne luxusne. A popravde, najprv som nadával na kušu v BFku, ale teraz vidím že sa to tam totálne hodí. Zmenili skiny hráčov (žiadny nabušený týpci) ale zranený vojaci, čo prežili zemetrasenie a k tomu i prispôsobené zbrane :)
  • Víte o BF3 je těžké hovořit. Ta hra měla obrovský hipe (píše se to tak?), nakonec některé bugy hru sráží dolů... ale já jakožto ne-hardcore hráč BF (začal jsem s BC2) si hru užívám. Naštvali mne zavedením Premium, ale zase ve vsýledku určitá výhodnost zaplatit si Premium je. To musí podle mne uznat každý odpůrce a hater.
    Já Premium podlehl teď o Čarodejnickém týdnu, kde byla 50% sleva (v přepoštu nějakých 670 Kč), což ze svého platu pracujícícho jsem ochoten dát, po roce co se u hry bavím cca 4 hodiny týdně... Když bylo za plnou cenu, nebral bych.
    Takže na todle DLC jsem zvědavý... Ale bojím se, že z toho vyjde koridorovka, která bude mít stejnou kritiku jako Grand Bazar někteří kritizují. Usuzuji dle screenu, kde je hodne uzkych cesticek + zabery ze hry kde auto jede zase opět uzkými cestičkami.
    • hyper hyper...
    • Cahir
      " Ta hra měla obrovský hipe (píše se to tak?)" - Ne.
  • osobne sa na tento druh map tesim asi najviac.Rozorvate mesto s clenitym terenom slubuje vyzitie pre takticky rozmysaljucich hracov.
    • Ty jsi asi ještě nehrál metro nebo bazar s trochu zkušenějšími protivníky .? Věř mi, že právě na těchto mapách není problém si pohlídat ty pouhý 2 max. 3 cesty vedoucí k vlajce.
      Toto bude podle mě zakempený jako prase.. Vysoký budovy kde na vrchu bude kempit plno lidí a schody v klidu pohlídá či vygranátuje jeden borec s podporou.
      Ne díky. .. Zlatá Arica harbor , valparaiso, Isla a podobné mapy z BC2.
      Ale každýmu se líbí něco jinýho. *3*
      • ale ano hral.Ja som sa odvazil ale dufat skor nieco ako strike at karkant ale s hustejsou zastavbou a s demolovanimi budovami
  • Udělejte prosím konečně něco s tím přehrávačem, nebo ještě lépe - vkládejte tu přímo youtube přehrávač, protože tohle "HD" je absolutně nekoukatelné. Dívali jste se vůbec někdy na ta videa, co tu vkládáte?
    • Ten klucina ma pravdu ! Bud tam dejte moznost nastaveni 280/560/720/1080p nebo hazte rovnou youtube.
      • Ono tam je "HD on", takže by to mělo být alespoň 720p, jenže ty 20pixelové kostičky tomu moc nenasvědčují.
  • Oooooo to zemetreseni bylo epicke !!!!!!!!!! Svitici tabule z toho praskaly !!!!!!!! *8* *8* *8*
    • c-z06
      Tak nějak pořád doufám, že si DICE pro nás chystají dynamické mapy (alespoň částečně), ohromně by mě tím potěšili... (btw. pořád lepší "destrukce" na tomto videu, než v CoD *1* )
  • Az nato, ze nam byl naslibovan rozsah takovehle destrukce primo v enginu hry. Tohle vymodelovat dokaze kazdej jarda. Lidem ale liziva reklama nevadi, a budou nakupovat houfne lens-flare simulator.
  • a kde konkretne neco takoveho autor tvrdi? :)
    • ales.smutny
      Netvrdil ;)
  • Info pro autora: toto není první video, které prezentovalo novou mapu z BF3. I pro Armored Kill vyšlo video, které ukazovalo jednu novou mapu, a to Alborz Mountains: http://www.youtube.com/watch?v=PjttOMK4mws *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit