Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu si musim kvůli Invasion 1944 kupovat ARMA2 Combined Operations?
    Nestačí mi samotná Arma2??
  • ve vypisu skvelych modu Vam chybi GSM Fields of Honor (aktualne na verzi 6.7.1), coz je jeden z nejlepsich pro MOW:AS (byl i pro MOW)
  • Cry of Fear aj Paranoia jsou parádní mody, doporučuju oba s balíkem plenek. *3*
  • Co myslíš pod pojmem COD ?
    • Cliffs of Dover *15*
  • Psal jsem to a píšu to znovu, snad si to admin přečte. To tu musí být interní dodavatel, abysme se dočkali recenzi her od Battlefrontu, nebo takovejch pecek, jako Stell of Fury?
    • Pokud mohu něco říci, tak recenze Combat Mission: Battle for Normandy je napsaná a šéfredaktor čeká, až dodám ještě dodatek v podobě hodnocení právě vydaného rozšíření Commonwealth Forces, které teď hraji. Brzo se dočkáte.
  • Cry of Fear som este nehral, ale Paranoiu som hral pred par rokmi a premna to je najlepsi Half-life mod vobec. Design hned na zaciatku ukaze ze je to vynikajuca praca a velmi som dufal ze toto bude aj ako remake na HL2. No bohuzial nestalo sa tak. .... Ako pisal autor. Hra sa potoba STALKERovi a prave fanusikom by sa to mohlo pacit. :) Urcite odpocuram
  • Paulcz
    pokud máte rádi starý hry a pamatujete Sudden Strike 2 doporučuju mod RWM, hraje se i multiplayer, hra + mod se dají zdarma legálně stáhnout

    http://www.youtube.com/watch?v=I7s-08PC1CE
    http://www.youtube.com/watch?v=w3RbUgA5Lqw
    • Ataker
      si pamatuju časy, když sem hrával sudden strike 2 demo pořád dokola :)) nemohl sem si to vynachválit
      • Jojo, taky jsem si na to vzpoměl :-))
        Sudden strike 1-2, jsou prostě králové WWII stretegií, pak bych to viděl na Men of War, a třetí pomyslnou příčku bych dal dobře zpracovanému Company of Heroes
        • Company of Heroes by hodně pomohly větší mapy a víc jednotek, ale jinak to byla (a je) sakra dobrá záležitost.
  • Dik za clanek, Cry of Fear vypada velice zajimave.
  • To Cry of Fear by mě nikdo nedonutil hrát ani ho*no. Fuj jsem se bál, a to jsem jenom koukal na video na YT.
  • nádhernej obrázek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit