Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těsím se, mám nahráno asi 50 hodin, není to moc, ale čas od času to oťuknu, přidám něco do svýho města.
  • Co máte furt s tím, že je to moc jednoduchý? Ono, ale budovatelská strategie má být jednoduchá, skuskte se zamyslet, jak to funguje v realite, tam vám nezbankrotuje 10 000 město po postavení malé policejní stanice jako v Sim City 4.
    + v žádné hrě nemáte zahrnutý, že 50% peněz vám končí na účtu ve Švýcarsku jako v reálu a stejně vám v reálu žádný město nezbankrotuje tak snadno *4*
    + někoho právě baví se s tím městem hrát dokud nevypadá dokonale
    • v reálu taky nemáš 20 fabrik v jednom meste, si rad pokud tech 20 mas v celem state (napr. slovensko). navic takova fabrika nema odbyt v tom meste ale muže vyvažet mimo stát. taky jestli je nejaka oblast/mesto atraktivní pro postavení nove velke fabriky zavisi od statnich dani, statnich dohod, infrastruktury atd. a na to ty jako starosta nemas vlyv. Treba takova dalnice se staví často z penez ze statniho rozpočtu soukrome zdroje a ne z obecniho rozpočtu jednoho mesta.
      proste ta hra realisticka neni a proto jsem taky naštvanej na cities skylines že vzali 20 let stary system ze simcity a neprišli s nečim novym.

      pokud te bavi jen stavení, tak si odemkni cheaty kde se nemusíš starat o ekonomiku, nekoho zas baví víc ta ekonomicka čast, popripade obojí
    • Je fakt, že města v reálu obvykle příliš často nekrachují, jako že by přišli za lidma co tam žijou "sorry, město zkrachovalo, musíme to zbourat, tak se sbalte, zítra se stěhujete" *1*
  • Hey, lidi!
    Je Cities skylines nejlepsi budovatelskou strategii aktualne? Nevim, jesi si to koupit! *8*
    • Lawliet
      Anno je lepší.
      • V Annu 1404 a 2070 nebo kolik mam prave nahrano stovky hodin, tak abych nebyl zklamanej treba.
    • Nejlepší ne, ale pořád hodně dobrou. Pro mě je třeba důležité, že to není postavené striktně kolem pravoúhlého systému ulic, jako se stává ve hrách z USA (potažmo Kanady, Austrálie). Takže v Cities: Skylines je možné postavit i hezké město.
    • Lepší momentálně nenajdeš (nebo neznám, případně mne opravte), ovšem i tak velice rád vzpomínám na SimCity 4 :)
    • Zhruba souhlas s Maxem. Pokud si chceš piplat hezké město bez ohledu na peníze, výzvu nebo obtížnost, tak by to byla hra pro tebe. Pokud hledáš v budovatelských strategiích i něco náročnějšího, tak ne, budeš zklamaný stejně jako já. Nedávno vyšla také například Lethis - Path of Progress, což je sice recyklát starých Caesar III-like her, ale kdyby ti tenhle typ seděl, měla by stát za vyzkoušení.
      • walltar
        Nehrál jsem, to. Jen jsem se díval na pár videí... a přešlo mě to jako úplný reskin těchhle her. Jsou tam i nějaké novinky? Protože pokud ne, tak bych to moc za dobrou hru neoznačil.

        Jinak pokud chcete trošku těžší gameplay v C:S, tak bych zkusil mod Propper Hardness, který i celkem mění simulaci a hra je celkově těžší.

        A samozřejmě ... pokud někdo chce těžkou budovatelskou hru, tak Dwarf Fortress.
        • +1 za Dwarf Fortress, zvládnout 200+ trpaslíků to už je jiná sranda :-) A díky všem modům a LazyNewbPackům je to pomalu už i userfriendly hra
          A k tématu: na datáč se těším, ale bojím se, že mě to zas po pár hodinách přestane bavit. Té hře vážně chybí nějaký vývoj a výzva :-/
        • Já právě nechtěl vyznít tak, že jsem Lethis hrál a proto ho doporučuji. Já ho taky zatím nehrál proto, že to vypadá jako recyklát a nenabídne to nic originálního, což je velký mínus, ale přesto je mi sympatické, že se někdo o tohle vzkříšení pokusil. Vyzkouším někdy, až bude příležitost. V mých očích stejně Pharaoha nikdy nic nepřekoná. *7*

          No a na Dwarf Fortress jsem si ještě v životě netroufnul. *1*
    • jestli si ješte žádnou budovatelskou strategii nehrál, tak ano. jinak je to težkej neoriginalni recyklat kterej neprinaší nic noveho s arkadovou hratelností. pokud ti nevadí budovaní "mest" na opravdu male ploše, doporučuju spíš Simcity s datadiskem Megatowers, co je dobrá hra
  • deathfish
    Nevíte náhodou, jestli v této hře bude někdy multiplayer nebo prostě něco jako coop? Bavilo mě totiž hrát s kamarádem staré Transport Tycoon Deluxe, ale od té doby nevím o žádné hře, která by toto umožňovala.
    • Hele pokud se ti líbil starej tycoon, ale nevadí ti jíné pojetí, tak určitě zkuste factorio .... v coopu jsme tam utopili asi 100 hodin, dělaj to 2 čeští kluci. Sice se to teď s vývojem trochu spomalilo, ale itak je tam už obsahu fakt hromada ( a to nepočítám modery, který jsou snad ještě aktivnější :) )
    • deathfish
      No vím, že v Sim City novém je, ale všichni lidi na tu hru nadávají. Tak teda kromě OpenTTD a SimCity asi nic není co?
    • na MP doporučuji Simcity 2013 a ne tuhle nahražku
    • Do téhle hry nevím, ale OpenTTD nic neříká? *3*
      • deathfish
        jo to jsem myslel, akorat jsem nenapsal "Open" *3*
    • Tvůrci na MP naštěstí kašlou a věnují se vývoji podstatnějších prvků. S kamarádem si můžete dát Sim City...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit