Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No je viděl že autor romu moc nedal. Ty děti co do toho řvou taky nenávidím, ale jde to vypnout. Stačí pohledat na forech kde to je napsaný. Pokud vím tak teamplay byl spuštěn dneska a to že někdo čekal 6h je totální blbost, tomu přeci nikdo neuvěří, nehledě na to že velice záleží jakou dobu hrajete. Navíc je to Beta tudíž se očekává že to nehraje 100000 lidí online ale mnohem méně.
    • ales.smutny
      Hrál od otevření do soboty, kdy také napsal článek :) Týmová hra občas probleskla první den - a dokonce se mi podařilo si ji zahrát - těch šest hodin čekání je (byla! - je to beta a neustále se vyvíjí) bohužel realita. Přečetl jsem u toho knížku.

      Nepochybuji, že od soboty se událo pár změn, ostatně i Sienna byla vypuštěna později, od toho je to beta, já jen doufám, že se víc věcí zlepší a až bude ještě trochu širší časový odstup a koncentrace změn, přineseme update.
  • Hrál jsem to pouze první den a byl jsem neustále v Římě. A ano, jak chytnete spoluhráče blbce, tak to kompletně zkazí hru.
  • dobře, z videa jsem měl pocit, že to nebude ani trochu zábava. ale teď když jsem si přečetl posis musím prohlásit NUUUUDAAAAA!
  • Můžu se zeptat, kdy tedy přesně má AC: Brotherhood vyjít?
    Přišel jsem do kráu že si ho chci předobjednat, a pán mi řekl: Ano 1 listopadu ho tu máme..
    Přitom jak čtu vychází až 19.. ? =)
  • Kdy konečně opravíte ten infinite loop co vám tady pobíhá po stránce

    "jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting.."

    Jinak ten MP podle videa nevypadá jako hra která dokáže zabavit na stovky hodin (MP)... Uvidíme co z toho vyleze.
    • Muzete nam prosim poslat nejake blizsi info - hlavne jaky prohlizec a jakou jeho verzi pouzivate...
      • Jelikož neuvádíte adresu kam to info chcete, napíšu ho sem. Mozilla Firefox 3.6.8, Win 7.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit