Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ke grafické stránce - koukněte na YT na Gothic 2 Max Hot Remake. Vypadá to líp než mnoho současných her, i kvůli tehdejšímu estetickýmu výběru barev. Nemyslím samozřejmě polygony ani detail, ale to zpravování i dnes vypadá prostě skvěle. Pro moje oči teda. Třešničkou na dortu je, že si Max Hot Remake můžete stáhnout na yt a jedním kliknutím nainstalovat. Za mě nejlepší RPG letošního roku, a to jen proto, že to hraju letos 😀 předtím Elden Ring a Archolos. Gothic prostě není blbej jak současný "rpg" a bude to platit vždycky. Vždycky to bude mít svoje kultovní místo, protože je to neskutečně dobrý v tom, co to dělá.  Většina her neví, co vlastně chce dělat. Switch nechápu, asi jsem na to moc starej (31) 🙂 

    • 0011

      Taková Zelda BOTW je pro mě to, co se snažil dělat gothic 2 a 3 s otevřeným světem, akorát s větším rozpočtem a zkušenostmi. G2 mám moc rád a jednou za pár let si ho zahraju, takže Switch port bych bral. Btw o věku to nebude, když jsem bral Switch jako novinku, bylo mi 32 a byla to moje druhá konzole od Nintenda po 3DS. Na pc asi nikdy nezanevřu, ale vždy k tomu budu mít konzoli od Nintenda, jejich exkluzivity jsem si zamiloval skoro všechny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit