Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    mno uz aby tu byla co nejdrive cestina moc se tesim:) clanek ani komentare radsi nectu hru jeste nemam dohranou a nerad bych se pripravil o prekvapeni:)
  • Někteří lidé první sérii ještě nedohráli, tak se naučte upozorňovat na spoilery v tom co píšete...
    • Tím myslím lidi v diskuzi.
  • Estophelen
    Tak otázka.... začít hrát od day 1 a pak jak stará panna netrpělivě čekat měsíce na další díly... či začít až všechny díly budou hotové...?

    Nesnáším tyhle Sophiininy volby (blah, to slovo jsem definitivně napsal špatně)
    • Udelej to jako ja - dostal jsem to jako darek kdyz byla 4. epizoda, takze jsem zhltal vsechny 4 a pak netrpelive cekal na 5., behem toho jsem premyslel nad celou hrou. To cekani stalo za to, bylo jasny ze tam 5tka bude zaverecna bomba, s tou pauzou to bylo mozna jeste lepsi.
    • frantisek_nejezchleba
      hrál jsem první sérii až když byla kompletní a zážitek to byl intenzivní. Ale na druhou stranu mi to sežralo spoustu času (vzdor faktu, že ty epizodky fakt nejsou příliš dlouhé, dohromady je to totiž hra průměrného rozsahu – která kvůli vysoké jakosti příběhu chytne a nepustí), takže jsem si řekl, že příště už budu postupovat po epizodkách tak, jak vyjdou.
    • Já mam jasno, stejně jako s první sérií si počkám až bude příběh kompletní. Nemám rád když se to trhá na víc částí, do jednoho souvislýho příběhu se člověk líp ponoří, než když musí měsíce čekat na další část.

      Má to ještě tu výhodu že se to pak dá ulovit při některym ze Steam sales.
  • gert
    Předevčírem jsem dohrál první sezónu a je to fakt pecka. Jenom škoda Leeho, mám trošku obavu, že bez něj to nebude ono. *1*
  • seprah
    tahle hra je jeden z mých největších restů, co mám... ale když si tak pročítám ten článek... sakra, mám jít na ranní, ale asi dneska spánek vynechám... slyšel jsem o tom tolik dobrýho, že mi to nedá, abych dál žil v nevědomí *1*
  • megasulinek
    Jak jsem si přečet článek,hned jsem šel hrát Walking dead první serii.
    • Ja už to hrám 2.krát. Tak trochu som dúfal že by mohol hlavný hrdina prežiť, ale ako sa dívam na trailer na 2.season, tak to zrejme možné nebude.
  • "vyřešili konfrontaci mladé díky" nemělo by tam být dívky? Nechci nic říkat ani nikoho naštvat, překlep se může stát každému (a mě až moc často).
    • Vidíte, už se mi jeden podařil: *a mně až moc často
  • The_Nameless_One
    Už se ví, jak to bude se savy? Mám je ještě na disku. Bude je možné importovat do "dvojky"?
    • nekromant33
      Importovat půjdou určitě a fungovat to bude stejně asi jako doposud.
      • Keyz
        Tedy skoro nijak :(...
        • Inquisitor
          Převody rozhodnutí fungují dobře. Stačí si pohlídat aby soubor prefs.prop, který je v dokumentech, byl pouze tam a ne ještě jednou v adresáři hry. Save důležitý není, stačí přenášet jenom tento soubor.
          • Jack1947
            Me save nesel uz ve 2epizode, takze jsem hral jinak a vlastne na konec hry to vliv nema jen na ty epizody. Vzdycky cernoch zemre, jinak by Clementine postradala smysl ve druhe serii.
          • Keyz
            To asi ano ale dopady ve hře jsou minimálně jako obvykle. Protože kecali jak to bude super, tak na to upozorňuji.
            • Inquisitor
              Aha, já myslel problém s převodem, protože s tim mělo problém hodně lidí. Já taky a tohle mi to vyřešilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit