Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TOHLE JE BOMBA!!! Sulaco havaruje, kolonie na LV 426, ty animace, stínování, osvícení. Tohle je velkolepé.
  • Paráda. Aliens jsou jedna z nelepších sci-fi ság co kdy vznikla.

    Perte to do mě! Jen houšť a větší kapky!!!
    • Co by kdo do tebe měl prát? Však je to pravda :)
      • No jako gearbox aby to do mě pral *1* . Fakt doufám že se to povede a už aby to bylo!
  • Aliens jsou můj nejoblíbenější sci-fi film vůbec, takže by bylo absolutně super, kdyby se tahle hra povedla, alespoň částečně, víc se neodvažuji doufat, protože kdo moc čeká, zřídkakdy se vyvaruje zklamání. *4*
  • Jako nektere zabery nevypadaji sice nijak extra, ale kazdopadne se tesim na hutnou atmosferu a slusnou akci *3*
  • In Gearbox we trust!
  • Unreal Engine v plné kráse
  • Jinak dámy a pánové tohle je pro mě jako skalního fandu Alien's(zvláště druhého pokračování) splnění snu:-)Doufám že vyobrazení vetřelce bude v těch nejlepších možných pixelech:-) Už si to zasloužíme:-)
    • Prilis velike ocekavani je vetsinou zklamani jako hrom :-)
      • Či naprostá pecka;-)
  • Vypada to zajimave, konecne neco dle meho gusta, jen doufam,ze hru nezabiji nesvary dnesnich fps, jako detinska obtiznost, CoD herni doba a jine dnesni zhov*dilosti, ale ze hra pujde svou atmosferou naslaplou cestou, no uvidime.
    • Snad bude mit hra i solidni podporu po vydani, tzn ze budou pridavat nove mapy do multiplayeru (hlavne mne zajima coop) a ze tak bude mit dlouho trvanlivost.
      Singl pujde beztak projet pod 10 hodin, to uz je dneska bohuzel pravidlo, nicmene Multiplayer s coopem to muze zachranit.
  • no tak tesim se moc ale kdyz vidim napis SEGA mam strach docela prijde mi to jako to novi AvP bez Predatoru coz mi nevadi jen aby hratelnost byla dobra fuj SEGA
    • dilinja
      Segy se neboj sega platí *1*
  • Mňam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit