Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě aby OST opět dělal Bill Brown, a k tomu si přibral nějakého slušného kolegu/kolegyni. FrostBite 2 je v BF3 po audio (mám na mysli zvukové efekty) stránce jeden z lepších v současnosti, tak jsem zvědavý jak se to projeví na strategii...pak už jen zbývá držet pěsti a být příjemněji překvapený, než v případě DA2.
  • calwin
    uplne naj naj naj naj... :D no uverím až keď uvidím viac ako jeden obrázok a prísľub miliónov naj...
  • Masa-san
    Generals jsem měl rad, otázkou zůstává, jestli sequel přinese obdobný prožitek jako původní Generals.
    Přece jen už je to nějaký ten pátek, kdy vyšla jednička a věci se od té doby ubírají různými směry.
    • generals bol dobry az po datadisku. to bola pecka podla mna
    • Dvema slovy: akcnejsi, filmovejsi.
      Ono tech smeru, kam se hry ubiraji zas tolik neni ;)
  • MrSanta
    Jestli plánují i Dragon Age 3 na tomto enginu, tak jsem v pasti i s XPéčkama. Si snad budu muset pořídit ty win7, chjo. I když vlastně rok 2013 (dřív to snad nebude) bych už mohl mít i ty osmičky a PC taky bude potřebovat trochen vylepšit...
    • rancor1223
      Já teda Win8 zkoušel (MS vypustili jakousi betu/alfu) a pokud neudělají nějaké hodně zásadní změny v uživatelském rozhraní a neoddělí (nebo neumožní v nastavení oddělit) tabletovou část od desktopové, nemá cenu to vůbec zkoušet. To tabletový rozhraní je na normálním PC úplně nepoužitelný. Já s prozatimními zkušenostmi stojím za Win7, které ještě dobrých pár let používat zdá se budu. MS jen dokazuje, že kvalitní systém je vždy každý druhý *1*

      btw podporuje NFS The Run DX9 a WinXP?
      • Vyjde Kinect pro desktop. O vikendu jsem zkousel novy "metro" xbox a uz se da "vse" ovladat rucne pres kinect, to same bude i u W8. Caste veci proste bude clovek ovladat pres Kinect a na slozitejsi sahne po klavesnici/mysi. Misto psani budete diktovat. Pokud nic "nevytvarite" ale jen konzumujete tak vam to bohate staci.
        • Spades
          a kdyz jsem spokojenej ze svym prehistorickym start tlacitkem ?
          uz tak jsem si musel zvykat na to, ze win 7 nemaji klasickej start a ted tahle ptakovina, kvuli ktere jsem si ani nechtel kupovat windows phone...
        • rancor1223
          Opravdu si nehodlám kupovat Kinect proto, abych si mohl máchat rukou před monitorem a mohl pořádně ovládat svůj systém. To radši zůstanu u Win7.
      • JohnyTheZik
        Kupodivu ne, kdyz to jede na stejnym enginu..

        Btw to neni uplne pravda.. XP byly kvalitni taky az po (myslim) druhym SP, to samy Visty..
        • filias
          Visty používám denně a teda kvalitní nejsou ani po všech aktualizacích co na to vydali. Aby dosáhly trvanlivosti a kvalit XP - to by museli vydat Win7 jako SP3, .. Stejně tak dopadne W8 - použutelné bude až W9.
    • jindra.veliky
      dalsi zaostalec co breci kvuli tomu ze mu to nepojede na 10 starym operacnim systemu lol nechces si i stezovat ze to nerozjedes na 486 nebo ze nebude verze pro DOS?????????
      • zaostalec!!!, jakým právem někomu nadávaš? Ty si spíše fakt mentálny zaostalec...
      • MrSanta
        No vidíš, DOS, to mě nenapadlo. Škoda, že se už dneska nepoužívá.
      • Zaostalec? Proboha proč? Zaostalec je ten, kdo se sám tak projevu a ty jsi minimálně mentální zaostalec. Kolik % zaujímá XP a kolik W7? Sposta lidí víc využívá oba systémy včetně mně a neviím nic špatného, že stále používám XP, to jenom uboáci jako ty se hned musí navážet do ostatních.....
        • jindra.veliky
          tak kdyz bych mel vzit statisticky hrace vsech fps v multaku tak taky bude mit znacka cod pres 80% a neznamenato ze je kvalitnejsi nez bf3 *2* *2*
        • "Windows XP 32 bit: 16.96%", v listopadu pokles o skoro celé procento. Win7 má přes 50 %, Vista kolem 25 %... Takže jo, do roka bude tenhle systém minoritní a pro vývojáře nezajímavý (to se už rovnou mohou vrátit k vývoji her na PS2, kde budou mít uživatelé větší kupní sílu než uživatelé WinXP). Pokud se tedy bavíme o herních PC - jde o statistiky Steamu.

          Více tady: http://store.steampowered.com/hwsurvey
          • Statistikám věřím pouze těm, co si sám sfalšuji:)Ale je pravda, že v mém okolí to má tak většina, XP+W7, ale nikdo nemá W7+W7:) Xp jsou mnohých ohledech lepší, v mnohých už al rapidně zaostávají, tudíž jsou pro změnu lepší W7. Osobně bych bral, kdyby W8 bylo spojení obojího.
      • DavRed
        Seš fakt borec :D ... teda aspoň jako Troll *1*
        • Ja teda taky nevim proc se jeste ohlizet za Windows XP....
          • MrSanta
            Já se neohlížím. XPéčka mi fungují naprosto bez problémů, pádů minimum. Prostě jsem tak nějak neměl důvod utrácet penízky za nový operační systém. Navíc u některých starých her to není s kompatabilitou úplně v pořádku a všechno na GOGu ještě nemají.
            Jediné co by mě právě asi donutilo na upgrade systému by byl případný Dragon Age 3. Ono to stejně bude až tak v roce 2013 a do té doby asi taky už upgraduju na ty sedmi nebo osmi. Zatím ale důvod nebyl, no. Přece jen vím o lepších způsobech jak utratit peníze než je změna systému, když mi ten starej funguje skvěle.
          • například kůli tomu že hodně lidí ho eště používá a že je to celkově nejstabilnější systém pokud de o windows...
            • DOS byl taky hodne stabilni jen co je pravda ale uz je taky v penzi.

              Win XP je DESET! let stary operacni system. To je v pocitacovem svete hooooodne. Ja myslim ze je na case poslat ho uz konecne do penze. Jinak rozhodne nemam pocit ze by byl vice stabilni nez Visty nebo sedmicky.
            • rancor1223
              Nejstabilnější? Kolikrát já musel použít hard-reset na XPčkách. Snad 2x do měsíce..! A kolikrát na Win7? Počkat... Už si vzpomínám. Ani jednou! Celkově jsou Win7 rychlejší a stabilnější. Teda pokud je neinstaluješ na nějaký prehistorický PC s Pentium 4 a 256MB RAM.
            • nejstabilnější? :D hahahaha, ta ka teď tu o Budulínkovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit