Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som bol rad aby NHL 12 vyšla aj na PC
  • já jsem to našel na pc na uloz.to.cz zadejte tam nhl 12 pc
  • tve nevim co resite nejlepsi je stejne starej face off! to je aspon hokej :))
  • Každej chce NHL 12 na PC, ale nikdo to neslyší
    • Kdyby kazdej chtel tak to je! Kolik sis koupil originalek NHL v zivote???
      • Ja vsetki
    • *10* přesně tak ... kde jsou ty časy ... *9*
      • ja chci nhl na pc!!!!!!!!!!!!!!
        *10* *16* *16* *16* *16* *16*
  • ... Na konzolích jsem hrál naposledy NHL 2000. Na PC jsem hrál od 02 do 07. Jsou to dobré hry, ale bez gamepadu, který nevlastním, je to tak nějak o ničem :). Jinak... rozbíjení plexiskel a přehazování hráčů na střídačku, potažmo skrz plexi bylo pokůd vím i v NHL 99 a to i na PS jedničce :)... podle mě stále nejlepší díl *2*
  • Tak mi připadá že tady plno lidí ani NHL nehraje já tedy vidím rozdíly mezi každou verzí NHL a od roku 08 jsou rozhodně jenom k lepšímu .Na nhl 12 se velmi těším.Ono když si člověk počká tak těch 400kč za nové NHL není zase tak moc:-D cena je jako za nějaké větčí DLC :-D
  • Gamespot
    Konecne se objevi nove NHL.Docela jim to trvalo,nejake 3 roky?
    Uvidime na podzim jak se s tim kluci poprali a jestli zustane jen u slibu nebo bude vse skutecnost.
    Nech me se prekvapit.
    • 3 roky? Pises to akoby to malo vyjst aj na PC ale to sa nikdy nestane :)
  • Zdá se mi to, nebo jsou ty postavy fakt podivně vymodelované?
  • objednano :)
  • Už se nemůžu dočkat, jako každý rok. NHL na PC přestalo vycházet z jednoho hlavního důvodu a to jsou addony a modifikace. Proč kupovat další díl NHL, když modifikace udržují hru aktualizovanou, to je potom NHL pro PC naprosto zbytečná. V tomdle EA docela chápu.
    • Já si myslím, že o těch modifikacích to vůbec není.. Addony se dělají do všeho co si lidé oblíbí.. Třeba první flashpoint nebo ArmA a taky to vychází pořád. Pro PC by se mělo udělat nové NHL už jen z důvodu aby se zlepšili pohyby a prostě všechno tak jak je to na konzolích.

      Hlavně pokud vím tak ovládání NHlka na konzoli je takové, že ovládáte hokejku a zvlášť pohyb to by bylo na PC trochu na nervy :D Ale určitě by to šlo nějak upravit... Hlavně mě nějak uniklo to proč vlastně nhlko už není pro PC :/
      • ... ovladani zvlast pohybu hrace a "kvrdlani" hokejkou je i v posledni pc verzi - jen na to potrebujete gamepad, ktery ma dve analogove packy ... a zapnout to v nastaveni *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit