Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně budou všichni kamarádit s Vitem a ostatní postavy nás nezajímaj :D
  • Achjo, tohle vypadá na pouhé pokračování Godfathera s novým faceliftem. Jediný společný znak s Mafií bude název a Vito *9*
  • Snad si ještě vývojáři dají záležet na tom, aby Vito Scalleta vypadal jako Vito Scalleta jinak s ním bude mít společný leda tak jméno hlas.
  • Ja jako fanousek GTA jsem nemohl odolat. 1:10 :D
    https://www.youtube.com/watch?v=b13NvqpND3Q
    Takze tvrzeni o stupidite vyvojaru tak velke, ze by si to nedovolila jina hra bych netvrdil. *2*
    Toz se tu mejte *1* *1* *1*
    • ps: hledal jsem asi 2 minuty *2*
  • Vyzera to dooosť husto a prepracovane, tešim sa...Mafia 2 je komlet, až so všetkymi DLC a to si človek musi zahrať naozaj cele, aj ked ku koncu je to už dosť repetitvne, dufam že tento diel bude bohatši na napady, trochu čiernej krvy nevadi, tej talianskej som sa už prejedol...
    • Už jsi předobjednal doufám
    • Chcel som vlastne povedať, že na Mafii 2 sa mi velmi pačilo spracovanie toho mesta, ked som fičal autom a počuval vianočne songy 40tich rokov v radiu, len škoda že pribeh bol taky zlatany, Joes adwentures až po dohrati hry, je citiť, že vela veci vystrihli, a aj ked som sa chcel len tak flakať mestom, mal som na to velmi malu motvaciu, mohlo byť všetkeho viac.Vykradačiek, nahaňačiek aj prestreliek, to mesto bolo na to robene, škoda...
  • No, nevím jak ostatní rádoby přemoudřelí intelektuálové, pro které je jednička modla a dvojka sračka, na který už Vávra nedělal úplně, takže to byla špatná hra, ale já z toho, co vidím, jsem docela spokojenej. Jasný, kvality jedničky to nepřekoná a možná to třeba bude i o něco málo horší než dvojka, ale stále to má potenciál na to být dobrou open-world hrou.

    Proti hlavnímu hrdinovi zatím nic nemám, nevadí mi. Ostatní členové se teprve vyrýsujou, ale už teď jsem rád za přítomnost staršího Vita. Dobový zasazení super, auta, hudba, město ... všechno super. Jízdní model sice nevypadá nejrealističtější a to jak tam odlítaj po nárazu auta apod. je celkem absurdní, ale není to nejhorší, avšak pořád je čas zlepšovat, na základě ohlasů od hráčů.

    Jednička je jedna z nejlepších her vůbec (ať už příběhem, postavama, lokací či náplní misí) a dvojka je pro mě to samý, akorát kvůli osekanému obsahu už ne taková srdcová záležitost ... přesto bych jí nikdy nenazval zklamáním.

    Avšak co vyleze z třetího dílu jsem hodně zvědavej a dá se říct, že se i dost těším.
  • Princ.Jablon
    No teda...vymyslet takle nesympatickýho hlavního hrdinu to chce pořádnou vyřídilku, to i rakovina přijde člověku víc humornější než tendle "černý panteři jsou proti mě děcka a vůbec si semnou nezáhrávejte a neubližujte mi nigga" kterej je mafianský gangsterky hustopřísnější jak nejohranější songy od NWA...
  • Kdyby se tak auta ridila jako v Driveru a akcni cast jako Max Payene...
  • Tak Vita jsem fakt nepoznal *8* a zasazeni do 1968 se mi taky absolutne nelibi. Mafii mam proste spojenou s lety 1920 - 1950 a ktualni obdobi mi do toho proste nezapada *10* Uvidime, dam tomu sanci ale nic od toho necekam...
    • Jo, takže budeme dělat něco, co už tady bylo, oni to ti lidi stejně koupí a my si ušetříme práci. Geniální nápad.

      Právě to, že tvůrci furt opakují dokola to stejný a jedou na jistotu, je důvod, proč herní průmysl dopadl tak jako dopadl.
      Změna období a prostředí vůbec, je to nejlepší, co mohli tvůrci s Mafií udělat. Pokud chceš hrát znova první díl, tak hrej první díl a nemusíš čekat na třetí.
      • Jojo zmena za kazdou cenu, to je reseni *1* Treby by se v novym dile Star Treku mohl objevit treba Darth Vader ne? Uplne to samy zkusil Call of Juarez a jak to dopadlo...
    • To ja bych si klidne zahral mafii i v praveku. Urcite tu uz byla.
      • a co soucasnou? Bem, Ritig,Pancova, Rath,Bakala... akorat nevim kdo by byl "kladnej" hrdina
      • ale joo proč ne, kdyby to vyvíjeli 2K Czech jako první díl. Vzpomeň si jak dopadla Mafie II, stála bez pardonu za vyliž p+del. Jak Dopadla Operation Flashpoint II v porovnání s původní českou Operation Flashpoint od Bohemia Interactive? zase nic moc. člověk tak očekává určitou kvalitu, pak to zhltne studio břídilů a ve snaze se zavděčit všem, zase vyjde paskvil, kterej originálu nesahal ani po kolena
        • ale oni to vyvijeji lidi z 2K Czech ...
          • Keyz
            Pár jo. Navíc to řídí někdo jiný.
            • ne
      • Keyz
        To nebyla. Možná nějaký gang pravěkých borců.

        Mafie je z Itálie.
  • Ber te v potaz že ma vyjít příští rok může se to zlepšit
    • palver
      Nu fakt, že horší už to nebude...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit