Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me mrzi, ze me tenhle herni klenot mini. Ty memecka me bavi. Hvezdnou pechotu zeru. Myslim, ze by to byla presne hra pro me az paradoxne prave na to, z ceho je autor tolik nadseny. 


    A to je, ze by se mi to porad menilo pod rukama - pricemz ja nemam ani partu ani cas hrat pravidelne, takze bych z toho byl akorat zmateny. 

    • Derp_1337

      Drtivá většina náhodných hráčů je naprosto v pohodě. Já většinu času hrál "rychlou hru" s náhodnými lidmi a skvěle jsem se bavil.

      Akurát musím doporučit mikrofon, aby si to člověk fakt užil. Není nic lepšího než během frenetické akce se navzájem popichovat a kecat. V té hře není moc času na psaní textu do chatu.

      Třeba PS5 má mikrofń integrovaný v gamepadu. U PC ale musíš něco koupit.


      Dokonce mi dvakrát fakt sedlo hraní s jedním týmem náhodných hráčů a hráli jsme spolu pár hodin. A na konci jsme se domluvili a přidali se navzájem do Friend listu. A teď když se vidíme online, tak se přidáme do společných her.

      • Nahodni hraci byli docela otresni na low obtiznostech ale na cervenych uz lidi z 90% vedi ktera bije

        • Derp_1337

          Haha, tak na nižší obtížnost hrajou jenom úplní nováčci a nebo nepoučitelné lamy. 😂

          Skutečné hraní začíná někde okolo obtížnosti 7 (Suicide). A obtížnost 8 a 9 většinou hrajou už jenom zkušení hráči.

    • Ja to na PlayStationu hraju porad sam bez kámošu, vždycky velmi rychle me to k nekomu připojí a je to bez problémů. Nesetkal jsem se ani s tim že by tam treba nekdo schválně to kazil a zabíjel členy svýho týmu . Vecer si to zapnu za hodinu udělám daily order postupne si odemykám kosmetiku zbraně a novy stratagemy a je to super. 

    • blaiddtom

      na toto existuje cz/sk komunitny discord, kde si clovek vzdy najde nejaku partu na hranie...drviva vacsina su tam uplne v pohode ludia...nie je potrebne hrat pravidelne, v tejto hre clovek o nic vyrazne nepride ako pri mmockach

  • blaiddtom

    jediny problem tejto hry je, ze s kazdym patchom pridaju aj velke mnozstvo chyb a hlavne crashovanie hry...naposledy im trvalo tyzden spravit hotfix...a jednym z patchov rapidne dropol performance o 20-30fps, co je velky pruser a mnoho mojich kamosov koli tomu prestalo hrat...ja som musel zo 4k prejst na fullhd

    v ostatnom je to ukazkova hra pre vsetky velke studia...chcete predaje ? tak spravte SAKRA ZABAVNU HRU! ... HRACI nepotrebuju najlepsiu grafiku a hlboke dialogy...chcu sa bavit

    • Derp_1337

      Velké množství chyb? Fakt?

      Já zažil jediné dva typy bugy: občasné zaseknutí v textuře.. Za poslední měsíc asi 4x ?

      A druhý bug je spadnutí hry, když host hry naštvaně leavnul hru. A místo toho, aby tě hra vyhodila do hangáru, tak mě vyhodila do desktopu. Za poslední měsíc asi 2x ?

      • blaiddtom

        tak to mas stastie...mne po kazdom jednom patchi hra crashovala jak sialena...dvojnasob ked bol bug s arc zbranami...a performance siel rapidne dole po prvom velkom update(mal som v 4k 70+ fps, teraz mam tolko na fullhd s rovnakym nastavenim)...teraz po poslednom je snad jediny pripad kedy som nemal problemy s crashovanim hry

        a este zakazdym ked nejak upravovali spawn nepriatelov tak, som mal neskutocne broken spawny v ten den...najlepsi priklad po patchi kde mali znizovat spawn chargerov a bile titanov..zapnem hru na 7cke a hned na spawne bug breach z ktoreho vyliezli 4 titani a 2 chargeri...alebo som mal doslova plnu mapu hunterov...neviem ci mam fakt smolu na to alebo sa im nejak rozbili kody

        mimo to sa ale kralovsky bavim a dokazem im to odpustit kedze je to ich prva vacsia hra a je to pomerne male studio...pri 3ackovej produkcii podobne veci netolerujem

        • Derp_1337

          Tak 4 titáni z jednoho Breach jsou fakt hodně. Asi bug. 

          V té hře hraje určitou roli náhodný prvek. Někdy se daří, jindy máš pocit, že jsi v pekle. Ale to je prostě život Helldivera. 😉 

          Mě osobně asi nejvíce utkvěl v paměti moment proti automatonům (obtížnost 8 - Impossible), kdy host vybral místo pro výsadek a vyskočili jsme přesně mezi Observer Tower, Jammer Tower a 3x Mortal. Sledovací věž se na nás samozřejmě hned zaměřila a volala neustále Drop ships. Rušička zablokovala Stratagemy. Dělestřelectvo nás bombardovalo. No a náhodní robo pěšáci samozřejmě hned vyslali světlice, aby přivolali ještě víc výsadkových lodí. Během prvních 60 vteřin nám tam přistálo asi 15 výsadkových lodí. A co se na to dá říct? RUN! UTÍKEJ!  😂

  • Derp_1337

    "Sami vývojáři vzniklý étos  a popularitu umně podporují globálním
    narativem, který funguje na bázi krátkých zpráv z centrálního velení na
    vaší galaktické mapě."


    Ještě další skvělou části vyprávění jsou televizní zprávy. Občas se něco spustí v hangáru na obrazovce. Spouštění působí dost náhodně, ale většinou stačí počkat v hangáru nějakou dobu, aby se něco spustilo.

    Jsou tam skvělé "Novinky z fronty" nebo "Bleskové novinky". 

    A pak samozřejmě nechybí komerční reklamy či "Oficiální informační spoty" od různých Ministerstev (Pravdy, Obrany, Vědy, atd.).


    PS: obrazovka je na stropě v té části hangáru, kde se kupují upgrady lodě a stratagemů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit