Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no mě jenom štve že budou velké požadavky abych to mohl hrát ja se kvuli neake hry nezblaznim a nebudu si zase buch vi za kolik tunit kompa podle mě by měli dělat ty hry pro všechny novějši kompy ja mam dobry komp ale třeba nerozjelo by me to call of duty modern warfare2 kvuli grafice a procesoru a to je tak u vsech novych her no ale odbocime první díl byl nahodou super
  • jj fakt výborná víc jak 4/10 si to ale nezaslouží...
  • Upřímně nechápu, kde se berou lidi, kterým se ta hra líbila! A hlavně proč?
    • keny11
      Upřímně nechápu, kde se berou lidi, kterým se ta hra nelíbila! A hlavně proč?
      • BUGY, BUGY, BUGY...stačí?
      • Protože měla naprosto dementní umělou inteligenci, podivný level design (jehož koridorovost byla zakryta maximálně dvěma odbočkama do pravého úhlu a když se člověk rozběhl volněji narazil na neviditelnou stěnu - neviditelná stěna v roce 2010!) a stupidní příběh, to jsou poměrně vážné důvody. O originalitě se ani nechci bavit.
        • keny11
          No já nevim jak ty ale vzhledem k tomu že ta hra byla v obchoďácích za 400kč tak nevidim na tom nic špatnýho. Bylo to takový lepší CoD za třikrát nižší cenu. Takže paráda a nemam si na co stěžovat.
    • Co treba proste kupenske pocty, stala polovinu co posledni CoD, ja ji teda poridil za 300,- ale to je vedlejsi. A pritom bych ji hodnotil 6/10, Black Ops 7/10. Az nekdo udela podobnë zamerenou strilecku lepe, rad ji dam prednost. *5*
  • Kde jste vzali tech milion prodanych na pc? Ja vidim na vg charts mega na vsem dohromady(zejmena x360)..prosim o zdroj informaci
    • Cajk
      Pravděpodobně v promu od City Int., kam většinou prodeje svých her vydavatelé píšou.
  • no pokud vyřeší inteligenci vojáků, že to nebude jako na začátku kdy potichu někoho odsnipíte a všichni vás vidí přes celou mapu....nebo po patchi naopak neuvidí nikdy nic....když se zadaří, je to dobré ;)
  • City Interactive museli být vyměněni mimozemšťany, jednoznačně.
  • smejki
    linky vám nejedou. máte tam old.tiscali.games.cz. OLD je navíc *3*
  • budgetové střílečky???? lol vzdyt to byla skvělá hra jenom neměla tolik reklam *10*
    • smejki
      což mj. definuje budgetovou hru... nebo?
    • Čekal jsem čistokrevnou odstřelovačku, v místo toho jsem dostal CoD s trochou kempení...kdo nesouhlasí, tak to asi nehrál
    • Byla to skvělá hra, akorát škoda že krátká, a ty mise za normalní vojáky tam nemuseli být *2*
    • Hra byla dobrá. Budget znamená, že se v základu prodávala za 550,- a že rozpočet tvůrců byl řádově nižší než je u AAA her obvyklé. Ale osobně mě ta hra bavila víc než CoD MW2.
    • Budgetová přece neznamená špatná, nýbrž vyvíjená s nízkým rozpočtem.
  • Proč ne, první díl byl povedený.
  • opět líbivá grafika .) a CryEngine 3 snad dostane zabrat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit