Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako pouťová atrakce z maringotek před dvaceti lety cool *11* tobych snad raději chytal citrony a a jokery..snad bych něco vyhrál *3*
  • Za mě zajímavý nápad, nechápu, proč někteří odsuzují cokoliv nového a inovativního ihned k zániku....jo je fakt, že novinky se umímají někdy těžce, všichni mají rádi své hračky a žádné novoty nechtěj....ale takhle to nejde přátelé ;) necheme se překvapit
  • Jack1947
    Klasicka MOBA , nezajem alespon z me strany.
    • no z toho co jsem četl, tam není klasické moba nic :)
      • Jack1947
        My bad, ja sem jen jak videl screen, si rekl jeje tobude zas klasicka MOBA...
        Ale nemeni to nic na mem vyroku ze nic pro mne.
  • blbost odsudena na neuspech
    • Jako všechna MOBA.
      • Ethy
        Když už chceš trollit, tak se to laskavě nauč prosímtě *7*
  • Takže obšlehnout systém z lol mapy která tan systém obšlehla z jiných her, přidat 3. tým, hodit do nezajímavého prostředí, dát tam zombie, říct o tom že to je MOBA a čekat na...ani nevím co od toho čekají.
  • Na tohle se hodí jen jedno: Prooooooooooooooooooooooočččččččč ??? MOBAAAa *11* *11*
  • rancor1223
    Proč? Mě kromě Awsomenauts MOBA tak hrozně nebaví... V LoL jsem díky kamarádům vydržel 2 hodiny, v Dotě tak 15 minut. Smite nebyl špatný, ale neměl nic co by mě u něj udrželo. Přijde mi to všechno tak strašně stereotipní a zdlouhavé.
    DoteĎ jsem nepochopil kde lidi berou 40 minut v kuse na hraní *1*. Mě pořád někdo vyrušuje a takovej zápas kterej nemůžu opustit by byl magnet na vyrušování. Stačí jen malá přestávka a už nemáte šanci ve hře.
    • Jack1947
      Presne silenej zrout casu, (pokud chce bejt clovek lepsi tak jeste aby tam vkladal i ten cas co nema). Tot muj nazor na tyhle MOBA a MMO, jen muj.
    • Kr.Pa
      Lepsi nez 6h raidy v MMORPG

      a pokud mas malo casu, hrej Champion Bloodline, tam je jeden zapas na 3 - 15 min
  • 2013/2014 MOBA's overload. Však on jim ten dech dojde, až zjistí, že hráči LoL hrají stále LoL a hráči Doty totéž. Jediná hra, která podlě mě zaujala nové publikum, je Smite, protože hodně lidí nemá rádo nekonečné klikání na mapu, takže hratelnost je pro ně o dost přístupnější.
    • smite je akurat nove vec kerou nekdo casem udela o 200% lepe pac ta hra stoji za velky fart od grafiky az po gameplay *7*
    • jo SMITE je supr bohuzel ta hracska zakladna je dost bidna a preci jen ve hre kde jde o teamovou spolupraci je problem kdyz to hrajeme 2 a zbytek kamaradu nekonecne klika v DOTe nebo LoLku a co si budeme povidat ten espor (prize money, turnaje...) jsou taky uplne nekde jinde, takze honem nekonecne klikat
      • někomu třeba nevadí nekonečné klikání *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit