Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně moc se těšim, ale budu asi muset koupit nový železo do tý doby.. :)
    Grafika vypadá ohromně, ale je to moc takový barevný, kdyby to bylo trošku temnější, jedině dobře... A hlavně tam budou piruety, ne skoky jako ve dvojce... Hlavně se teda těším na příběh, bohužel se taky obávám, že tu hru zjednoduší, což se hardcore fandům jako jsem já asi těžko bude líbit.. :D
  • Nic netuším, ale asi jsem zaslepený fanoušek, páč nevím co bych za to dal si to teď zahrát. Vypadá to tak luxusně.
  • Ten odklon od grafickýho ztvárnění jedničky je dost znatelnej. Je vidět, že se soustředí na americkej trh, kde dávaj přednost větší sytosti barev. Já bych osobně dal přednost stylizaci z jedničky. Ale vem to čert, těšim se moc.
    • kostejnesmrtelny
      Jé, fňukání nad barvama je asi jediný z tradičních diskuzních témat, který u Zaklínače zatím chybělo *1*
    • Všímavý postřeh.
  • Amylee.Anderson
    Vypujčím si výrok někoho z minulé diskuze: Shut up and take my orens!
  • Asi ani nevím, jak se těším:-)
  • No koukám, že koně řídí myšlenkou díky absenci uzdy a třmeny jsou tam jen na parádu. Tohle mě fakt drásá oči, pro boha proč to tam není?! To to nikomu nevadí?!
    • jojo asi z toho dnes ani neusnu
  • Mno, ja neviem. Z tychto obrazkov sa da sudit to i ono. Na jednej strane to (snad) bude fakt j3ba RPGcko, na strane druhej... Dufam, ze to cele nedos3ru, prilis nezjednodusia a pod. Kazdopadne, screenshoty predbezne vyzeraju pekne. Najma tie s Geraltom na koni.
    • Neměl bys bejt mrtvej....?
      • Ano, mal by som byt... ale Prastari nikdy nespia, t.j. zijem, dycham sirove splodiny v hlbinach oceanov, ale inak pohoda *4*
        • najs *15* *3*
  • Teď jsem si trochu porovnával Witchera s ostatními legendami rpg z mého osobního žebříčku a asi jsem přišel na to, co mi tam vlastně chybí (například oproti Gothic, moje srdcovka). Hrajeme za Geralta. A neberte mě špatně, já tu postavu miluju a je to skvělej pocit hrát za někoho, komu jste drželi palce 7 knih (leč během té poslední už trochu uvolněněji...). Ale když já hraji Witchera, dokážu ho hrát jenom jedním způsobem, s jedněmi dialogy, jedním způsobem rozvržení stromu schopností, podle toho, jak podle mě má Geralt fungovat a jaký má být. Nedovolím si s tím charakterem mávat do jiného směru než do toho, jak ho znám z knížek. Tam, kde si v jiných hrách můžu vkládat do role hrdiny sebe, tady fetišisticky sleduji svého oblíbence.
    A u hry je to trošku škoda.... *9*
    • To vidíš jako fanoušek z literární předlohy (já také). Kolik jiných her tohle může o sobě říci??? Jinými slovy, ano, tak to je, kolik her tohle o sobě může říci?:-) A ostatní, ti si mohou hrdinu vtělit jak chtějí. No problémo.
  • Zdá se to ještě někomu trošičku cellshade...? :)
    • ty jiskry tak trochu vypadaj :)
  • REDAKCE: Geralt se nebude nikam dívat BĚHEM divokého honu, ale PO divokém honu: Je to název reje duchů, který pronásleduje, ne nějakého lovu, kterého se účastní ;)
    • Taky jsem o tom přemýšlel, ale ona to může být slovní hříčka - tj. že Geralt honí divoký hon, nebo narážka na tu loveckou mezihru. Může to znamenat víc věcí.
    • Jo, máš pravdu, taky mě to zezačátku zarazilo, ale kdybych se na to díval hnidopišsky, tak to taky může být "během (hry) Divokého honu", tudíž v průběhu dalšího herního Zaklínače s podtitulem Divoký Hon. Ale to tvoje je samozřejmě logičtější, to se nehádám ;)
      • true that ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit