Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Původní komiksová předloha je parádní... doufám že ne nebude jedna z her, co se jen ponese na značce "Thw Walking Dead"
  • Z popisu to zni velice dobre, kdyz tak dopadne i samotna hratelnost pak parada. Jen to comixove zpracovani mi osobne prilis (i pres comixovou predlohu) do hry nesedi, ale budiz.
  • Wau.. adventuri mi toho opravdu moc neříkaj, ale jestli to bude stejná bomba jako seriál(už aby vyšla 2. serie!!) - tak bych to i zkusil..x)
  • Už se někdo psalo, jak se to bude hrát? Akční adventure je dost široký pojem. Bude na obrazovce pevná kamera, nebo to bude klasický pohled zpoza postavy? Od Telltale jsem nikdy nic nehrál...
  • Zombie v pocitacove hre? Takhle najednou? Tak to bych rozhodne necekal!
  • POkud to bude stejně dobré jako seriál... tak se máme na co těšit :)
  • Mnam ak to bude tak dobre ako serial !
    • To já doufám v opak.
      Páč seriál byl příšerná soap opera .
      • A jeje,další náročnej divák...
        • Nevim jestli je náročnej ale určitě ho, stejně jako mě, sr*ly půlhodinnový holčičí kecy o rodině v ZOMBIE seriálu. To tam prostě nepatří, doufám že 2. serii pomůže to, že vyházeli snad celej tým scénaristů. Komiksová předloha je samozřejmě tak stokrát lepší, ale tý se seriál asi nikdy nevyrovná. A právě v místech, kde odbočuje od původního komiksu, je seriál nejslabší. Třeba ten konec: nesmyslnej výbuch a morální kecy, v poslednim díle nebyl snad ani jeden zombie. Víc zombies, míň keců prosím..
          • Tak zrovna ta rodina (a holčičí kecy o ní) je v komiksový předloze dost důležitá. Jinak až na výjimky s těma špatnejma odchylkama od předlohy souhlasím..
        • A jéje další blb co dělá závěry z jednoho komentu.
          • No z toho tvýho komentu závěry dělám :D
            • Tak mi pověz jak si přišel na to že bych měl bejt náročnej divák.
  • kde jsou ty obrazky zombiku?
  • "vůbec nejtemnější místp", kde jste ve hráck bdy byli (pocitam, ze autor toho prispevku uz na tom nejtemnejsim miste byl a vratil se mirne otresen :D)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit