Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Mně se na tom screenu líbí ta práce s perspektivou. To je ta největší kontroverze.
    • kubi-wan
      Já se přes tu perspektivu nemůžu nějak přenýst... hrozně mě to vytáčí, a proto jsem Postal nikdy nehrál, přestože si myslim, že v jádru by mě to asi bavilo...
  • BangMeInBangladesh
    Hrál jsem to roce 97 nebo 98, to mi bylo tenkrát 15 a už tehdy mi to přišlo jako totální koko**na, která udržela moji pozornost asi tak 10 minut. Pokud chcete zábavnou brutalitu, zahrajte si raději prvního Blooda nebo Carmageddon I+II, tahle hra je odpad a o ničem.
    • Inquisitor
      Ono se to ani jinak než kokotinu' nikdy brát nedalo.
    • C-BEAM
      Blood je samozřejmě těžko překonatelná klasika ve svém žánru ale mě bavil i první Postal (jako jediný ze série). Remaster ale hrát nebudu, porovnal jsem si pár screenů a originál se mi líbí víc, navzdory některým zlepšením.
  • no uvidime, ta hra fakt nie je nic moc, ale fandov ma, ked vysiel nie tak moc dozadu novy datadisk na postal2, tak mal celkom uspech. v kazdom pripade ma dvojka bavila kralovsky, chcelo byt to novy a hlavne PORIADNY diel
  • Kdo by to dneska hrál? Ta hra nebyla nic moc ani v době vydání. Za svou popularitu může poděkovat moralistům, co ji dostali do povědomí. (Podobnost s Hatred není náhodná.)

    Nejzajímavější na ní byl editor, pštrosi a plamenomet. Užívat přesně v tomto pořadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit