Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    RE1 HD remaster vyšel na PC v  roce tuším 2015.

    Odkazoval a hrál se jako původní hra (tankové ovládání - pohled kamer) , takže hráčům nových RE logicky nevoněl. 

    Plnohodnotnému remaku alá RE2/3 bych se dnes už nedivil. Tahle příběhová zpletenina snad už dnes 20-30??  her tu s náma bude ještě za 50let. :) 

  • Lukyz

    Hrál jsem všechny RE krom CV a těch on rail shooterů a musím říct, že remaster RE1 je pro mě naprosto dokonalý střed mezi těžkopádnými originály a novými remaky. Jedinej must have mod byl na skip animací dvěří, ty už prostě nejsou potřeba a strašně zdržují. Obzvlášť když se snažíte přesunout na delší vzdálnosti. Jinak za mě prostě v topu.

  • Dohrál jsem 2R, 3R, 4, 4R, 5, 6, 7, 8.

    Zkoušel jsem hrát 1R, ale ten statickej gameplay se střídavejma kamerama je pro mě opak imerze. Takže tohle (za předpokladu že to bude normálně third person jako 2R) velmi vítám, konečně ten rest doženu.

    • mr.clayman

      Já zkouším ten remaster a ty statický kamery mi až tak nevaděj, ale zpohodlněl jsem a mám potíže s postupem. 😀

  • x_ander

    No, doufal jsem spíše ve Veronicu...

  • Tak nějak nechápu, jak to teda s tím remakem po gameplayové a grafické stránce je.. z popisu to zní, jako updatovaný gameplay originálu kdy se stále jedná o pomalý průchod mezi místnostmi z "ptačího pohledu", ale s lepší grafikou.. a nebo si to mám vykládat tak, že to bude mít tradiční 3D grafiku a gameplay přes rameno, jako RE2 remake, ale postava bude těžkopádnější a souboje se zombíky náročnější?

    Fakt nevím :D

    • tak sa spytam, hral si alebo aspon videl videa povodnej verzie z roku tusim 1996 ?

      hral si alebo si videl videa remaku RE 2?

      a neviem co je nechapave po napisani  "pohled kamery ze třetí osoby" - cize tvoj koment vyzera na cisty trolling

      ja si to prestavujem ako to bolo v Rameku 2ky (cize pohlad zpoza ramena, pripadne daco ako nove Tomby)

      s tym ze pri otvarani dveri co nebude tak dlho trvat ako v originaly, tam bude pocet zombikov ako v originaly (cize dost malo a menej nez v 2ke) aj ked, rok 1996 je tak davno ze si uz na RE ani nejak nespominam...


      k teme: po skuseni remaku 2ky (mam aj trojku, ale 4ku ani nekupil) je to strasne archaicka hratelnost pre mna, v dnesnej dobe uz to ide vazne mimo mna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit