Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vite co je zajimave ? Ze kdyz si tu scenu pustite bez zvuku, tak to pusobi o dost lip.

  • kkING

    Tak bohuzel fimlari to vzali z te spatne strany. Kolik z nas si zalozi prvni postavu a da si rovnou 10 Luck?

  • Taronyu

    No, vyzerá to hrozne 😀

  • "Look how they massacred my boy..."

  • vypadá to pěkně, ale ty dialogy jsou napsané retardovaně. To znamená že to bude pěkně vypadat, ale bude to mít hloupé scénáře a hloupé dialogy, tak jako všechny ty moderní seriály ze světa Star Wars apod

    • No, tak co si budeme ... ani The Boys nemají kdovíjak intošské dialogy, ale u toho seriálu ani tolik potřeba nejsou, protože po většinu času je to svižná zábava hlavně po vizuální stránce. A hodně to svými výkony táhne Antony Starr, což se obávám že u Falloutu nepůjde bo tam nebude takové zaměření na jednoho konkrétního záporáka - pokud to nemá být onen ghoul z této ukázky.

      • Co jsem pochopil z predchozich uryvku, tak ten ghoul je naopak ,,kladas,,

  • Tak doufejme, ze jen vybrali blbou scenu :D 

  • Já si myslím, že filmaři si z Amazonu dělají dojnou krávu. Nabouchají jim rozpočet ve stamilionech, seberou prachy a odevzdají lacinou inscenaci. To je případ Wheel of Time, Rings of Power a teď nejspíš i Falloutu. Buď jsou v Amazonu po odchodu Bezose totálně nekompetentní, nebo jim je to jedno (ani bych se nedivil, vzhledem k jejich ziskům).

    • Derp_1337

      Kolo Času a Prsteny Moci. To jsi uvedl fakt skvělý příklad. Masivní rozpočet v řádu stamiliónů a nakonec z toho byla taková průměrná podivaná. A ani ten vizuál tomu rozpočtu neodpovídal.

      A kam se ztratili stomilióny dollarů? Řekl bych, že někteří z filmařů si postavili vilu v Karibiku.

      • Vila v Karibiku je ten lepší případ.

        Horší případ je, že Bezos pere prachy.

  • Tanatonaut

    Od prvních fotek to vypadá jako něco z Jetixu. 

  • "ale dost mi vadí, jak levně a sterilně celá scéna vypadá." 

    Ano, jestli tohle má být scéna alá tahák, tak to se hrubě nepovedlo. A pokud je to skutečně to nejlepší z toho, co nám bude servírováno, tak potěš koště. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit