Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At first I was like *7*
    but then i LOLd *1* *1* *1* *1* *1* ( *11* )
  • No tak to je neskutečnej hnus...
  • pozitivni je ze at uz to bude jakkoliv spatne, horsi nez film to byt nemuze :D
    • Film se mi taky libi, jen na maloktery jsem se dival vickrat.
  • Ja s tim problem nemam, me se to libi. Stejne zalezi predevsim na hratelnosti. Strach dovede vyvolat i hra v ASCII grafice, kdyz na to prijde.
  • Xykon
    Eeeh, v jakém jsme roce?
    • podle toho videa bych to typoval na 1999-2000, a byla by to graficky revoluční hra, asi ji ale zapoměli vydat pred 12ti lety :-D
  • Vypadá to jak naka japonska srajda, docela se divim že toi nedělaj šikmouši, je to jak ty jejich ohavné animaky a hry...
  • Stormangels
    WTF? Co to je? Na Anime sice koukám atd ale tadle grafika a to všechno je jak před narozením ježíška... MY EYE!!! PLZ MAKE IT STOP!
    • Tak, a teď schytneš dragon fist od Bruce za kecy :D
  • Amylee.Anderson
    S místem jsem se přestřelila, stává se..ale i tak je to hnusný.
    • Hairy_Ass
      Možná tak v Uhersku, v dnešním Maďarsku sotva.
    • Kdyby Vlad Tepes žil, určitě by tě s radostí nabodl na první kůl *15*
    • Dracula je z Rumunska, co jsem četl příspěvky tak vícero lidí mylně myslí, že maďaři to mají jako národní téma
  • to robia sikmooky ?..lebo vypada to na ich styl :D:D...
    • Další blb
      • moc to žereš brůsi, nejsi tu spíš kvůli nějakýmu rasovýmu podtextu než kvůli hrám ?:) každej tvůj příspěvek tomu napovídá. Každej komu tohle příjde hnusný je blb a výlizanec? Nebo ti vadí narážky typi japončíci? šikmoocí ? notáák ... calm down karateKID. :)
  • Cypri
    Lol! No to si ze mě dělaj srandu *1*

    No way man...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit