Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xbox zase vytřel PS3 a PC zrak *2* *2* *2*
    • tak to nevim,kdybych nehral GoW1,2 a netesil se na trojku tak ten tvuj xbox davno sel do prodeje protoze od alan wake nevysla zadna bomba.na PS3 mam mnohem vic lepsich only titulu,treba GT5 hraju porad (sesty mesic),killzone3,uncharted 2 bez konkurence,heavy rain,God of war3,.......navic me ps3 prehraje bluray filmy coz je masaz.L.A.noire jsem taky radsi koupil na ps3,vypada o trochu lip a je na jednom disku.pro me je ps3 mnohem lepsi,co do vyberu her tak pouzitelnosti a microsoft nemam rad.gears of war 3 bude urcite pecka,o tom zadna ale jinak ruce pryc :-)
    • Xbox zrak nikomu nevytrel, to se ho jen Mrkvosoft snazi prosazovat co se da.
      Kazdemu je asi jasne,ze na prumernem PC by GoW vypadal daleko lepe nez na Xboxu *4*
      Btw mam jak PC tak Xbox a GoW spolu s Red Dead Redemption jsou jedny z mala her,co mi na PC chybi.
    • a me vytrel akorat tak řiť
  • popravde hral jsem predchozi dily a vubec ani trosku me to nebavilo max pul hodiny a vypinal jsem
  • neylepsy grafyka lepsy nez witer2 y ovladany je lepsy ye yasne ze xboks zase vede!!!! XDXDXDXDXD
    • prvni pomocna?
    • Spades
      Vrať se do jeskyně :D:D:D:D:D:D:D
    • corfer
      Ty jsi teda řízek.
  • Joooo tak na tohle se těším jako malej..... bude to haluz :)
  • Takhle vypadá podpora PC hraní od Mrkvosoftu
  • El-Bravo
    tuhle hru xboxářům ku*evsky závidím x)
  • dilinja
    Dobrá volba pecky
  • KONEČNĚ zase něco exkluzivního! X-Box jsem nezapl od Alana Waka, kterej stál za velký h*vno. Po tom už sice bude X-Box dobrej tak na prodání, ale co se dá dělat...
    • alan wake je paradni,ma uzasnou atmosferu.jinak souhlas ze xbox mam uz jen na gears of war 3,zlaty PS3 a PC
    • dilinja
      Stál za houno? Hra ma dobrou atmosferu a exceluje pri vypraveni děje určitě není užasná ale říct že stála za houno si nezaslouží + 2 DLC epizody byly výborný
  • Tak to jděte do háááje :D Jednička byla nejlepší vlastním na PC a marně čekám na další díly:(( Je to smutný že Microsoft tuhle vlajkovou lod neportuje,místo kravin jako Fable 3 mohlo portnout GoW 2 a potom hned trojku....:(
    • to je jasny, majkrosoftik si mysli ze kdyz se nebudou delat hry na pc, ze si vscihni pobezej koupit jeste jejich xbox. ja teda zadnej posahanej wars of gears nepotrebuju, to at si hraje na xboxicku justin bibr
      • Ataker
        :D... toť vše ode mě k tobě
    • dvojka je jeste lepsi jak jednicka :-).asi oprasim Xko a dam ty dva dily nez vyjde trojka.letos to bude sama lepsi trojka - gears of war 3,uncharted 3,modern warefare 3,battlefield 3 - vsechny budou uzasny a nemuzu se dockat
  • "not actual gameplay". Blik blik. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit