Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja to hral jak to vyšlo. hra fajn ale odradili mne všichni ti exploiteri a spousta bugu. pochybuju že je to ted uz hratelne.
    • No opak bych řekl že je pravdou v poslední době je to stabilní a hratelne a oproti vydání kdy to blblo hlavně tak první měsíc - dva, tak asi o sto procent ;-)
  • Já teď poslední dobou trávím hodně času v hlavních městech a koukám do wardrobe, jaký skin by se mi líbil. Do toho modifikuji buildy a sem tam se zapovídám s lidmi. Ono totiž nemusíš striktně jen mlátit potvory, stane se vám třeba i toto. https://www.youtube.com/watch?v=24fK8ri-mkE
    Co jsem zatím viděl se tomu moc nevyrovná, ale lidi šikovný dokážou s těmi ingame nástroji divy.
  • GW2 je dobrá hra. Ja som ju hrával rok, potom som nejak prestal a teraz uvažujem, že sa vrátim. Alebo si ešte počkám na bližšie informácie o datadisku. Hlavne ma bližšie zaujíma systém masteries, špecializácií a aké budú boje s bossmi. Trocha ma mrzelo, že ďalej nerozvíjali Fractals of the Mists. Ten nápad sa mi páčil. Dobre boli tie jednotlivé časti spravené. Som si ale myslel, že budú pridávať ďalšie. Aj Guild misie sa mi zdalo, že začali a nejak to nerozvíjali ďalej. Alebo sa niečo zmenilo?
    Ak chce človek začať hrať GW2 musí si hlavne uvedomiť toto: Neexpovať rýchlo, s tým aby som už dosiahol max lv. Treba si užívať. Expenie je obrovskou súčasťou hry. A za druhé: Netreba očakávať, že každý 4-5 mesiac sa budem hnať za novým gear tierom.
    Som rád, že neprinesú nový tier level a tiež nezvýšia max lv. v datadisku. Tudy cesta nevede - ako vy hovoríte -, pre GW2.
    • s tym expenim musim suhlasit. imho ono je tak trochu skoda ze to expenie je take velmi rychle. Ja som spravil l80 asi za cca 3tyzdne - a to som velmi pomaly v expeni. Svedci o tom aj fakt ze ked sa clovek dostane na l80 tak ma napr len 20-25% world mapy objavenej.
      Strasne ma to bavilo a bolo to fajn (stale bolo co robit, clovek len niekde dosiel a hned nejaky qeust/reward), ale akonahle som sa dostal na l80 tak konec. Neviem sa prinutit aby som hral, nemam ziaden ciel. Uz asi mesiac sa lognem len kvoli daily rewards, pobeham po namesti, pozrem kto z guildy je online a vypnem to :(
      • Podle me 80tkou hra teprve zacina. Wvw, pvp, world bossdove, living, craft, legendarka, achievy...
        • + farmící mapy jako cove, silverwater, pak gild eventy, skákačky-puzzle, různé minihry, je toho hafo
    • Fractaly nové také průběžně přibývaly
      • Píšeš bludy... "nové" fraktály přidali pouze jednou, z toho opravdu nový byl jeden, zbytek jsou recyklované části příběhových dungů z LS... Jinak kolega nad tebou má pravdu, původní smysl fraktálů úplně pohřbili... Měly to být dungy s neustále rostoucí obtížností, původně neměl být žádný lvl cap a také slíbili žebříček pro hráče dle dosaženého lvl... Co z toho je ve hře?
  • Hlavně bych zrušil ten nesmyslný systém "dorážení" nepřátel, který akorát uměle zpomaluje akci. To jsem fakt nepobral.
  • Právě by měl být obsah výrazně zaměřen na rozvýjení PvE. Pro všechny existující 80tky, nové těžší výzvy. V magumě bude nutné pro zdolávání nástrah a nepřátel odemykat postupně schopnosti z Mastery systému a půjdou udělat pro jednotlivá povlání specializace, že třebas z Rangera se bude moct stát Druid a získat tak přístup k jiným skillům a používání jiných zbraní než mohl atp. Vypadá to docela zajímavě. Na PvP (nový mode - stronghold) a WvW (nové borderlands) se samozřejmě taky myslí.
  • tahle hra je snad už obsoletni
    • Rekl ocas a vratil se k milion let staremu WoWku:-D
  • tomekbobek
    Tak to zas oprášim CDko... a pojedu BOMBY! *14*
    • budeš asi ještě muset přikoupit nové :), nejsen oprášit, asi to nebude jako free update podle všeho. jen zatím neřekli jestli to půjde i krabicově nebo jen digitálně.
      • tomekbobek
        Tak oprášim peněženku! *1*
      • bude oboji maji to na strankach
      • budú aj krabicovky
  • GW2 ted byla v akci tak jsem si ji pořídil a je to pro mě hodně originální hra ... takové situace jsem ve WoW ani L2 nezažil takže zatím mě to 100% baví :)
    • fluffy
      Prave som rozmyslal uplne o tom istom, ze to vypada originalne a ze by som si to zahral ale niekto ma presviedcal ze uz je to dost mrtve ze tam nieje vela hracov a ze vraj sa to uz neoplati... co je na tom pravdy?
      • Naopak GW2 trha rekordy v poctu hracu nedavno dokonce bylo vice online lidi nez pri startu. tahle hra si na stagraci a umirani rozhodne stezovat nemuze spis ma obcas opacny problem
      • Máš zbytečný obavy. Je pravda, že se hra hráčsky obmněnila, ale hráčů je ve hře opravdu mraky. Navíc se využívá "multiserver", aby jsi na serveru nikdy "nebyl sám" :)
        • A co víc, na serverech je početná CZ/SK komunita. Aspoň na Aurora Glade, kde hraju, to tak je.
          • Jj Aurora Glade je plna CZ/SK hracu a guild, jen pozor na guildu THOR, vede ji opravdu unikatni fantasmagoricke stvoreni, zrejme vytvorene primo developery vytazene z hlubin pekelnych, jinak si toho nolifera nedokazu vysvetlit *1*
            • když sme u těch guild, neví někdo kam se poděli red lions? :D
              • Reakce na příspěvek:

                Pravda. Dlouho jsem je nevidela. Podivej se na jejich stranky ci web. Zda jeste jsou. Ale jelikoz je multiserver tak mozna se spojili s jinou guildou.
            • LOOL Conan je opravdu uz celebrita XD
          • fluffy
            OK :D diki moc, uz robim objednavku...
            • Akce ještě běží, 10 éček za standard verzi je podle mě OK *3*
            • to brzo, ted o vejkendu totiz byla hra k dostani za 9.99e
      • O málo hráčích tedy nic nevím, alespoň na Ring of Fire je jich pořád všude mraky
  • Těším se, jen doufám, že se pořádně zaměří i na PVE.
    • to sis asi spletl hru. GW2 uz udelalo chybu v tom ze co se tyce pve slo vic vstric moderni debilite, a lidi koukam chtej jeste vic.
      • sice tvrdeji napsane, ale nezbyva nez souhlasit, hra ma nazev Guild Wars a kazdy veteran z prvniho dilo todle cekal, ale bohuzel jsem dostali jen dalsi standartni mainstream MMO sice se zajimavym combatem a jinyma vyhctavkama, ale ten core system co udelal to ohromne jmeno GW, hlavne co se tyce PvP, se bohuzel do druheo dilu nedostal a PvE buzneni me fakt z dlouhodobeho hlediska nebavi, hral jsem to odzacatku a vzdal pri prichodu Ascended gearu, protoze uz to nebylo nic jineho nez dalsi grind MMO
        • GvG bude ta nova PvP mapa
    • Taky tak. Zatím to ale vypadá, že Maguuma by mohla být obrovským shromaždištěm world bossů, dungeonů a podobných PvE zážitků, protože co jiného bychom tam tky dělali, žejo.
  • Rejsek
    Te hre chybi k dokonalosti jen open pvp a pk system. WvW je sice fajn, ale proste to neni uplne ono.
    • Naprostý souhlas. Ještě možná trochu ztížit pve, protože levelování je až příliš jednoduché a ačkoliv člověk potkává neustále někoho, skoro nikdy nedojde ke konverzaci, což je škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit