Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALIENVIK
    Konzole smrdí *1*
  • Ataker
    Toto už mám na Xko nějaký měsíc předobjednané.... zkusil jsem na PC a jak jsem zjistil, že to vyjde i na xko, tak jsem neváhal pecka hra se vším všudy.
    • Na PC ukradl, na Xbox koupí. Fuj. Bohužel typický vzorek chování.
  • Predajov na konzolach sa nebojim . Budu urcite vyborne
    • ...když Xbox v současnosti nemá hry.
  • Masa-san
    Když tihle hoši něco začnou ,dělají to opravdu důsledně. Klobouk dolu *4*
    Ostatní "pojďme si nahrabat" studia by si z nich měly vzít příklad. Protože tihle chlapíci provozují skutečno marketingovou koncepci , tedy snaží se dodat to, co nejlépe uspokojí potřebu spotřebitele z pohledu spotřebitele (hráče) a né z pohledu podniku a zároveň vycházejí z financemi bez problémů. *5*
    • Tak tak, CD Projekt su ziarivou ukazkou studia ktore roby hry pre hracov a nie pre peniaze. Sam Xbox nevlastnim takze hru si kupovat nebudem, ale dufam ze bude mat predajny uspech aj na konzole, lebo samotne studio si zasluzi za taku kvalitu kazdy cent ktory hraci do hry vrazia *4*
  • rhaegar
    Jedno z nejlepších rpg posledních let a nejlepší roku 2011, ikdyž těsně nad Dark Soul.
  • Jsou to proste borci!
  • Umaroth
    Jedním slovem: PŘEDOBJEDNÁNO !!!
    • aby si sa p o je baaaal ty sraaa aaa c
  • trolo
    uz sa tesim a zahram si to znova
    (pc master race reporting in)
  • Tak staci len dufat ze si ho konzolaci aj docenia :)
    • Hádám, že si to koupí tolik Konzolistů, kolik to PC hráčů ukradlo...
      • Ty jsi mi ale komik, haha vtipné pravdivé a navíc neotřelé... Udělej prosím něco pro celý lidský druh (a i ten poddruh Konzolistů) a spáchej sebevraždu.
        • To přesně platí na tebe, zabijáku PC scény
        • Nepůsobíš moc vesele. Druhá půle tvýho postu dokazuje, že jsi fórek od Vostoqa fakt nepobral. Ono na něco tak stupidního jako napsal mAser nejde napsat nic chytrýho.
          • A nebo je to úplně jinak a ty jsi nepochopil můj post *5*... kde je pravda?
            • butthurt consolist is obvious *3*
      • Ano, konzolisté jsou velmi životaschopný živočišný druh, i proto je píšeš s velkým K. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit