Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EuroSamurai
    Bylo by fajn zahrát si 1 díl v browseru bez nutnosti doxboxu a nemyslim si, že by blizz dělal dusno kvuli takhle starý záležitosti .
  • Moje úplně první strategie, to jso vzpomínky *14*
  • Jen tak mimochodem Dota je srágora pro nooby, co nezvládají W3ft. 11,22 .. ideálně 22 random race/heros.... když se omylem připlete dotař, tak je to za 10 vteřin rmk a ban, protože to jsou všechno extra lamy.
    • :D:D ty seš dobrej Troll xD
    • Jasně, pak jdeš ty hrát dotu, začne 5v5 hra, a po 5 minutách, když zjistíš, že to vůbec neumíš, odejdeš/odlogneš se a jsi jak ten největší kripl, kterého hra po síti tak urputně nenávidí. Známe...
    • Jasně Dota je srágora, jsi mimo realitu
  • MrSanta
    Jděte s takovýma článkama do pr*ele *3*. Včera večer jsem si to přečetl a z nostalgie jsem si na YT našel nějaká videa z jednotky a dvojky a místo abych šel spát, tak jsem na to čuměl do 2 hodin ráno a teď tu v práci padám do kláves *15*.
  • posledni dobra blizzardi hra, potom zacali delat hry pro polodebilni simpanze
    • Jjj, jako všichni. Btw, herní průmysl se stal konzumní záležitostí, všiml sis?
  • A Wargus znáte? To je HD předělávka !
    http://wargus.sourceforge.net/index.shtml
    • Jojo, dobrá věcička... Jsem pařili s bratrem:).
  • Uz jen cekam, kdy to pravnici z blizzardu potopi.
    • Vzhledem k tomu, že Blizzard dal už dávno 1 Warcraft volně ke stažení tak asi nikdy *1* *1* *1*
      • A? To neznamena, ze povolil volne pouziti hernich souboru, grafiky atd.
  • Bez originál hudby to nějak není ono... :-/
  • :/ Kdysi jsem si říkal , že když už by měl stačit browser , tak se hry alespoň nebudou instalovat ... no škoda . To že to jen využívá jádro prohlížeče s doinstalovanou javou , flashem a kdovýjakým bordelem zrovna jako plus nevidím.
  • SAKRA jeste ze mam doma Blizzard Anthology :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit