Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Překvapuje mě jakým směrem se vydávají, jednička byla vyprávěná tak že sem si myslel že všechny monstra a nepřátelé byli jen v hlavě hl. hrdinky 😀. Tady se mi už těžko věří že to není realita, ale věřím jim.

    • Derp_1337

      Tak já si myslel, že ti nepřátelé v jedničce byli úplně normální lidé (či zvířata), ale v té její hlavě nabývali podobu monster. Taková augmentovaná realita.

      • Carnage666

        No nebo tak. Mě přišlo jak co, něco se dalo takhle vysvětlit ale třeba final boss už asi moc ne. Jako asi by se dal i obr zaměnit za nějaký zvíře, ale jako je mi to ve výsledku jedno já to paranormálno vítám.

  • Hlavně aby to mělo nějaký zajímavý gameplay. Artově jednička byla užasná, ale zbytek: hádanky vic než slabé a pár dobrých soubojů a konec.

  • Hidden

    Vzdycky jsem si rikal, proc se s tim druhym dilem tak loudaji, ale po shlednuti ukazky to docela chapu... ;)

    • nechce se mi věřit, že takhle bude vypadat celá hra, protože to by byla bomba

      • Ja jim docela verim, ze to tak vypada, po tech demickach z UE5, otazkou ovsem zustava, jak moc mista takova hra bude zabirat, kdyz jen zminene demo ma 100 GB...

        • Jo klidne 200GB muzes dnes koupit 18TB HDD a nebo 2TB SSD a je to vyreseno pokud nema nekdo misto :)

  • Jack1947

    hmm... 🤔

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit