Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-warface/708372

    v lepší kvalitě trailer;)
  • Tady jde o víc než že hra nebude v EN. Bude mít stejný problém jako A.V.A. Problém je v dedikovaných serverech na tyto free hry. I kdyby byla tato hra v EN neznamená to že se hra bude moc dobře hrát. Pokud budete mít ping 200-1000 tak si stejně nezahrajete. Už víc jak rok hraju AA3 a občas A.V.A. a tento problém s pingem a nehratelností znám. V AA3 je hodně serverů tak i na evropském je občas stane že ping je hodně špatný a to same v A.V.A.. A.V.A a AA3 jsou free. A.V.A je vyrobena v asii a i servery jsou někde tam a až teď jsou i servery v evrope po stížnosti hráčů na nehratelnost.
    Co se týče AA3 výrobce je v USA a servery jsou po celém světě ale to neznamená výhru. Je tam spousta jiných problémů u FPS online her.
    • Pokud to bude mít úspěch u šikmookejch, tak to brzy přijde i do Evropy a Ameriky. *3*
  • Tu(C)tovka s Crytek enginem 3 ... Nic originálního na videu nevidím .
  • Psychotic
    Pěkný hybrid CS a CoD.
    Ne, že by mě to zajímalo.
    Ne, že bych měl zájem hrát střílečky na PC.
    Ne, že by to bylo něco originálního či inteligentního.
    Ale tenhle styl bleskurychlé akce zrovna letí, takže proč ne. Z videa to vypadá poměrně zábavně, zdání ale bude nejspíš klamat.
  • pekny, takovej killzone:)
  • 1. nebude to pripominat CS, ale spis CoD
    2. jak uz bylo zmineno bude fyzika, coz je + od cod
    3. jakou jinou strilecku byste sakra chteli ? :D UT3 se nehraje, Q4 se nehraje, ale nejnovejsi CoD se hraje furt...

    Taky bych radsi nove UT a Quake, ale kdyz to ti dementi co si neumi koupit poradne PC nebudou hrat, tak co ja s tim nadelam.....
    • Tak proč by se měl hrát Q4 když se hraje Quake Wars !
    • Rád bys Quaka? Tady je. A můžeš hrát až do vykouření mozkových buněk. *5*
      http://www.quakelive.com/
  • Vidim call of duty nebo se mi to zda ea? :)
    • lol, každá dnešní FPS z přítomnosti je kopie CoD *12* *12* *12*
      • Co The Ball? To je aspoň hra, po dlouhé době jediná FPS, co mě bavila...a je ze současnosti i když tam střílíš jen koulí ;-)
        • Hrát si s koulema to by tě bavilo co? :) Btw čejko ty bukviči si nějak zapoměl na ten svůj link.
      • nemyslel jsem to vážně, ale jako ironickou odpověď na toho hňupa *5*
        • Phate27
          Nemám tušení jakej máš důvod o mě říkat že jsem hňup.
          Nejsem poslední kdo to říka a určitě nebudu ani první.
  • Drom
    grafika je už teď srovnatelná s Blops, ale ten gameplay vypadá sakra nudně a okoukaně.
    • Sorry ale nechápu jak můžeš posuzovat Black Ops grafiku s Crysis Enginem......to se nedá srovnávat Crysis 100% vítězí *7*
    • crysis bylo dokonce LEPSI nez bops...
      • Mě to spíš připomíná novej Medal...
    • Nie je problem dnes hat hru, ktora by vyzeral ako BO ci dokonca lepsie, ta grafika sa od MW1 takmer nezmenila, pribudly akurat o trocha lepsie textury, ale stare o vyzera ako min. 2 roky stare, okrem toho, nizka kvalita videa a i na zaklade toho vidim, ze to ma grafiku jednoznacne lepsiu a k tomu je to Cry engine, cize aj nejaka fyzika, narozdiel od CoD, kde sa mozem kryt pred strelbou krikom, kvetinacom ci listom z palmy ))
  • CounterStrike po stopadesátépáté? *3*
  • to se zase s nudnýma střílečkama roztrhnul pytel :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit