Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzorem pro puvodni "design" Sherlocka a Watsona v hrach od FW byli docela jiste hlavni protagoniste z dnes uz letiteho (pro me vsak dodnes na tohle tema stale nejlepsiho) britskeho TV serialu - panove Jeremy Brett a Edward Hardwicke. Zmena je sice zivot, ale tady za ni take moc rad nejsem, protoze pro me osobne Jeremy Brett JE Sherlock Holmes, stejne jako treba David Suchet JE Poirot. No, uvidime, uvidime...
    • Inquisitor
      Souhlas nejlepší Holmes a Watson.
  • PLuto.petr
    Obávám se, že tyhle všechny změny k omlazení jsou následkem popularity aktuálního seriálu o Sherlockovi. Ale taky se mi to nelíbí, pro mě osobně Sherlock vždy byl a bude spíš váženější lehce starší pán než akční mladík...
  • Prophet
    V Crimes & Punishments vypadal Sherlock s Watsonem líp (Omlouvám se za předchozí překlep, ale několik hodin programování člověku trochu zavaří mozek ) *1*
    • michaliuz18
      ale prestan, vypada skoro rovnako
      • No to teda nevím, Crimes and punishment jsem hrál poměrně nedávno a dovolím si tvrdit, že vypadá úplně jinak, posouzení líp/hůř je čistě subjektivní, ale bez uvedení jména bych nového Sherlocka nepoznal, každopádně mi záleží na tom, jak bude výsledná hra kvalitní, pokud to bude stejně dobré, nebo dokonce lepší než předchozí díl, je mi vzhled šumák
        • PLuto.petr
          O to bych se nebál. Pokud se ti líbil Crimes and Punishment, tohle se ti bude líbit taky.
    • Bargud
      Nejen Sherlock, ale hlavně i Watson.
    • Spíš s Watsonem :D Ale jo souhlasím, vypadali.A za mě bych mohl ještě říct, že nechápu změnu dabéra u Sherlocka :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit