Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-13-dawn-of-war-3s-new-art-style-explained

    cize v skratke ma to menej detailnu grafiku a art styl ako dvojka pretoze chcu dosiahnut lepsiu "Responsiveness"...

    to jeho odvovodnenie je tak absurdne ze je to az smiesne...

    whats next? DOW4 ako cista MOBA?
  • Musím říct, že jsem docela zklamaný. A teď mám na mysli grafickou stránku. Trailer byl naprosto parádní, se skvělou hudbou a teď vidím ten gameplay, jak všechno svítí a háže po mně prasátka skrz monitor. Z toho teda nadšený fakt nejsem, chtěl jsem temnou a drsnou válku.
  • Žádná hitparáda, graficky mi to přijde outdated a do velké míry srovnatelné s dvojkou... zase to poběží na leckteré plečce.
  • TheGGG
    otrava jak pořád všude cpou ty své sterilní blood ravens... každý kdo zná w40k ví, že kapituli se neliší jen barvou brnění, ale design každé z nich je HODNĚ odlišný... BR nemají nic, co by je odlišovalo, jen základní design, obarvy si jak chceš... a orci a eldaři? To je džoke, dvě nejčastěji se objevující frakce a dvě taky skoro nejnudnější? Co takhle nekrony, tau, tyranidy, chaos? Nebo se mohli odvázat a jít 18+ s temnými eldary... toto je prostě fail. Grafická stylizace otřesná... jistě figurky jsou taky malované, ale když jsou malovaná dobře, působí fakt drsně a badass, toto je prostě humpl a ta kečupová krev to podráží úplně. w40k a warhammer prostě nejsou na dnešní 12+ trend stavěný... což mě připomíná, že CA pořád nedodali blood dlc do war total war... což je taky humpl...
    • souhlas, nekterých frakcí jsme se nedočkali ani ve druhém dílu, tak mi prijde logické že tentokrát mohli začít treba nekrony a tau
    • Přijde mi logický, že u pohádky cílej na 12+. Kdyby to bylo 18+, tak přijdou o vtšinu potencionálních hráčů.
      • TheGGG
        w40k v základu není pohádka bro...
        • Ale cílovkou figurkového WH je právě skupina 13+, rodič odvede dítko do GW shopu, otevře dveře, popostrčí dovnitř dítě a zavře dveře... za pár hodin si ho přijde vyzvednout...
          • TheGGG
            to právě že se pleteš... 13+ hrajou tak leda WoW....
            děcka by nebavilo číst složité kodexy a těžce malovat figurky, 95% hráčů deskovek je dospělých a tak bylo taky stvořeno lore... pls, anonymku číslo 35463156 ztrapňuješ jen sám sebe...
            • Malování figurek baví i děti ve školce *1*
  • Morraw
    Hm hm..nevím. Z pre-alpha záběrů lze težko něco usuzovat, takže nespekulujme a vyčkejme. Ale žádný wow efekt se bohužel nekoná.
  • no mazec. Za mě prostě palec nahoru. Navíc to vypadá, že to bude tak trošku mix jedničky a dvojky, takže neztratíme hrdiny, ale bude to mnohem víc strategie, což pro mě znamená extázi na entou.... ani tak ne kvůli té strategické části, jako spíš zachování oné osobitosti hry s ponecháním hrdinů....
  • It is better to die for the Emperor

    than to live for yourself!
  • Velky pocet jednotek? Podle traileru me to prijde stejne jako DOW II. Vcera jsem to rozehral...
  • hele, Diablo 3 *1*
    • To bolí :|
  • system kryti je pryč, staveni zakladny bude, ale asi nebudou stavebni delnici, zakladne pry nema sloužit na defenzivni učely ale jen na budovani jednotek.
    Vše ma pry sloužit rychlemu hrani, velkym bitvam a uživani abilit.

    Trochu to pripomíná mobu, akorát že tam ovladam jednoho hrdinu to nevím jak se bude dát zvládat ovládání tolik jednotek naráz...
    • ten duraz na utok byl uz v predchozich dilech...je to super, ale me to moc nevyhovuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit