Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já uplně vidím jak ři tom budu mačkat tlačítka jako blbec.... Ach jo ... ale nijak inovativní mě to nepříde ..... vyleze mu na hrb a zapichne do něho meč po tisíc a padesáté.
  • Blbost pro decka *6* *11* *12*
  • reknu jen jedno slovo =HUSTY!= *8*
  • Mahcake
    A to bylo keců od všech jaká to bude kravina a ted se na to všichni těší. Jinak toho grifina je mi líto, ale až hra vyjde, tak si ho taky zabiju. *1*
  • Odulin
    Krucipísek, jakto, že mi tohle uniklo? Vypadá to moc dobře...sice jen jedna bitka, která toho moc nepoví, ale i tak to vypadá slušně. Capcom? Výborně a dokonce tam nejsou ani meče velký jak panelák...tohle by mohlo bejt zajímavý. Tak mi Xko bude přece jen ještě dobrý;)
    • A čo má Capcom spoločné s mečmi velkými ako panelák (teda japonskými RPG) ?
  • Súboj pekný, efekty zas preplácané...
  • no vypada to pekne akorat nechapu proc pri kazdym vystrelu z luku nebo bouchnuti tema dykama to vybuchne, docela to kazi dojem ....
  • Řeknu vám, že takhle dlouho jsem z "pouhého" gameplaye odvařenej ještě nebyl. Koukal jsem na to s otevřenou pusou, protože nic tak hezky vypadajícího jsem snad ještě neviděl.
    • A nemáš plnou pusu much?
      • Nemám, muchy se naštěstí zajímají o chleba s máslem, co mám už dva dny pod stolem.
  • jaktože se mo tom ještě neslyšel? *4* vypadá to dost dobře
    • Je to japonská hra pouze na konzole... no škoda, osobně myslím, že todle by se na PC chytlo... ale zas je to Capcom...
      • PC verze by bejt mohla ale musí o to lidi žádat a EU/US pomočka to musí prosadit .-D
        • V tom případě bude potřeba být hodně vokální...
      • Ale na hře de aspoň vidět že není primárně vyvíjená pro asijskej trh jako třeba Devil May Cry. Chybí tu absence rádoby amerických manekýnů s účesama z Naruta/Pokémonů a velikost zbraní odpovídá "skutečnosti", tzn. měč není dlouhej dva metry a nemává s ním cápek s 60kilama.
        • Takže klasická evropská fantasie
          • Tím chcu říct že žádné překvapení potvory a prostředí které tu už bylo mnohokrát neříkám že se mi nelíbí ale v asijských fantasy/scifi je víc originality
            • Facking Narutards... no nemá cenu se hádat s něčím, co je populární... a taky bych vyzněl jako elitář... (čučím na asi osm anime týdně, co se zrovna vysílají a vždycky mě píchne u srdce, když se dozvím, že někdo sleduje anime a vyklube se z toho Naruto)
            • O narutu toho vím víc než bych chtěl, mám nějaký kamoše co se věnujou Cosplay naruto, takže si ty obleky apodobně dokážu dost dobře představit
            • V asijskejch fantasy/scifi je možná víc originality jen pro nás, Evropany. Byl jsem 14 dní v Japonsku, a věř mi, že když vidíš postavičky ala Pokémon a Naruto všude kolem sebe, ve výlohách, v časopisech, na obalech některých potravin, zas tak originální už to neni. Ale zas pěkný Japonky (pokud možno s rovnejma nohama-to je problém) takle vystajlovaný když na ulici rozdávaj letáky - to je pěkný pokoukání.
            • Tak samozřejmě máš pravdu, záleží na každým, co se komu víc líbí. Jak jsem sám říkal výše tak mě ten čistě asijskej styl irituje tak, že to nedokážu překousnout. Prostě mi vadí ty velký meče, ale i přesto je Final fantasy můj oblíbenej animák *1*
  • Mě to přijde jako když se dívám na zrychlený film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit