Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Tak už se to dopeklo?:)

    • jack

      Přesně to mě napalo. Že by 26. září byl dokončen vývoj a CP přešel z betatestu na finální release candidate verzi :) ?

  • jurb83

    Fajn, konecne si to mozem zahrat PO SIESTY KRAT!!!

  • MalyZeli

    Jako na tohle se těším jako blázen. Už se chystám na další playthrough dlouho, už aby to vyšlo.

  • zanek.s

    No tvl těšíme se ! Mám dohráno 2x za chlápka a po třetí to dám za korporátní mrchu  ;)

    • ja to teda hral jenom jednou, ale tak trochu z donuceni za hackera

      ted s lepsim compem se ale chystam na corporate matnis blades bytch :D

      • Ghost47

        Mně ke korporátu sedne spíš monowire, elegantní nenápadná zbraň (a navíc pocta zakladateli žánru, porcuje nepřátele už od dob Neuromancera).

        • jenze ja chci konecne neco jako bylo onehda v teaseru, davno pred hrou 8-)

      • zanek.s

        Se na tu korporátní mrchu těším. Jsem zvědav jestli za ženskou to bude pocitově/dialogově jiné (aspoň trochu  ;)

        • lito

          já tedy za korpo ženu hrál hned od začátku, bohužel tam není žadná možnost krom pár dialogů využít svoje znalosti. Tohle je antiklimatické na Cyberpunku ten RPG prvek. Snad tohle bude už v DLC.

  • Francis

    Kúpil som krabicovú PC verziu hneď keď vyšla. Hra mi išla otrasne. Vzdal som to asi po hodine a odvtedy na to ani nesiahol. Medzitým som upgradol PC, ale trpezlivo čakal, kým to celé vyladia a hlavne kým prekopú systém polície, o ktorom som počul, že je dosť zlý. Vyhol som sa aj akýmkoľvek spojlerom, takže sa nesmierne teším, až si to konečne zahrám po 3 rokoch :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit