Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč u článku nejsou žádné obrázký? Musel jsem si vygooglit, jak hra vlastně vypadá, wtf
  • Požádal bych o radu místní znalce Persony. Navazujou na sebe jednotlivý díly nějak zásadně, nebo může člověk bez větších problémů začít jakymkoliv dílem?
    • flash789
      Pokud jde o 3,4 a 5 dil tak ne. Predchozi jsem nehral ale myslim ze prvni dva na sebe taky nenavazuji.
      Jedine dily ze serie SMT ktere na sebe navazuji ze v konecnem dusledku tvori jednu hru je SMT Digital Devil Saga 1+2.
      Jiank u Persony 4 doporucuju PS VITA verzi Golden, ma vic obsahu a je proste lepsi nez puvodni Persona 4 pro PS2. U Persony 3 bych se soustredil na Personu 3 FES, ktera ma rovnez vic obsahu nez obycejna Persona 3.
      • Jen bych upozornil, že Persona 2 je ve skutečnosti dvojdílná. Díly se jmenují P2: Innocent Sin a P2: Eternal Punisahment.

        Tyhle dvě hrxy na sebe navazují, i když spíš EP je výsledkem IS. Špatně se to vysvětluje, musí se to zahrát.
      • Ha, tak to je přesně to, co jsem chtěl slyšet. Nedávno jsem v nějakym hnutí mysli koupil právě PS VITA a o sérii Persona jsem nikdy neslyšel snad jediný špatný slovo (teda ve smyslu nějaký inteligentní kritiky, pindy o weeaboočkách nepočítam), tak jsem si řek, že bych to měl asi taky konečně vyzkoušet a tu čtverku si pořídit. Akorát jsem právě netušil, jestli nebudu mít problém, když začnu u čtvrtýho dílu. Protože japonský hry mívaj dost komplikovaný zápletky samy o sobě, a bejt to čtvrtej díl v rámci jednoho většího příběhu, neměl bych šanci se chytit. Takže dík za info.
        • flash789
          Nz..priprav se na navrat do skolnich let, kydleni demonu a premysleni o nesmrtelnosti chrousta..persony jsou fajn:)

          PS: digitalne se da P4 Golden na Vitu poridit za smesnych 269 korun..
          • Dokonce ještě směšnějších 136, je zrovna ve slevě. Do toho jdu hned teď.
            • Tak to už je prakticky zadara.

              Přeju příjemnou zábavu.
    • Úplně bez problému můžeš naskočit až teď. Jen je podle mého škoda míjet čtverku, která je taky skvělá a než ji dohraješ, tak bude mít pětka už slušnou cenu.
  • flash789
    zatim docela dobry, sice po tech ctyrech hodinach to je porad spis tutorial, ale pusobi to dobre. Steelbook edice vypada taky hezky. Ale tak nejak mi to prijde ze to je porad to same dokola jako predchozi Persony bez nejake vyrazne inovace. Samozrejme to tak dobre funguje tak proc neco menit.
    taky me zarazi jak Atlus dokaze recyklovat neustale jedny a ty same nepratele uz od dob PS2 SMT Lucifers Call, chapu ze to je jakoby lore SMT ale me to prijde uz krapet otravne a cekal bych trochu vetsi variabilitu. Grafika je sice perfektne stylova ale kvalita zadna slava, a treba prvni dungeon mi prisel jak rozmazane omalovanky. Zatim se k tomu desitkovemu hypu moc nepripojuji, ale jsem teprv na zacatku tak treba nakonec zmenim nazor.
  • Rád bych se pustil, ale kopie dorazí až příští týden… :(
  • Pár chyb:
    "Váš hrdina je přeřazený do tokijské akademie Šúdžin pro problémové dospívající."
    Ne, Shujin je normální škola a naopak jde o spíše o jednu z lepších škol a to díky sportovním úspěchům ve volejbalu.
    "Hra bude rozdělená na dvě fáze, tedy denní, kdy se věnujete škole a komunikaci se spolužáky a dalšími vedlejšími postavami, a noční, kdy se společně vydáváte do Metaverse."
    V denní fázy(např.odpoledne po škole) se vydáváte do Metaverse.
    • ales.smutny
      Ahoj,
      s Šúdžinem je to těžké, respektive je to těžké, pokud člověk tu hru ještě neměl v ruce ;) (protože se teprve stahuje, grr)
      Celá stylizace odpovídá vězení, ten motiv je tam silný a ze všech materiálů se line to, že Šúdžin je pro "ty špatné." K tomu je tu fakt, že šúdžin je v japonštině vězeň, uniformy jsou takové, jaké jsou a znak školy evokuje policejní odznak ;)
    • Jo, jo. Teď to hraju a při mém příchodu do školy se tu mezi spolužáky neřeší nic jiného, než že tam přišel nějakej problémovej student, kterej navíc hned první den přijde pozdě a akorát si zadělá na další problémy.

      Taky nějak nechápu podle čeho tady ty články někdy dělají (hodil by se zdroj).

      Jinak hra je to famózní. Po vizuální stránce naprosto úžasná. Japonci ten letošní herní rok fakt zvedaj.
    • Je to o té škole určitě pravda? Ve videoklipu ředitel školy mluví o podmínce hlavní postavy a že je zvědav na jeho převýchovu...
  • A co takhle zmínit Yakuzu 0 na kterou tady ani není recenze (stejný osud jako Xenoblade Chronicles X, kde už recenzi nevěřím vůbec a přesto to v roce vydání bylo jedno z nejlepších RPG)
    • Když nikdo v redakci nemá Wii U, tak asi těžko napíšou recenzi na Xenoblade Chronicles X *7*

      Jinak Yakuza 0 nevypadá špatně. Pokud recenze není v plánu, tak doporučuji si přečíst jiné weby...
      • Tys neviděl ten legendárně trapnej unboxing?
        • Nevím co myslíš? :)
          • https://www.youtube.com/watch?v=zIxb4nL-XtE
            • Aha, tak díky. O existenci tohoto videa jsem vůbec nevěděl.
      • Tady nejde o mě - já ji mám dávno dohranou, ale mrzí mě, že na takovým velkým webu o ní skoro nic nenapíšou - třeba by to zaujalo i jiné hráče, kteří se s tou sérií ještě nesetkali (o tom by to tady přece mělo být ne?).

        Pokud redakce nemá WiiU, tak jak je možné, že je tu recenze např na Wonderfull 101?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit