Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prijde mi dost obtizna, ma nekdo podobny pocit?
  • Zajímavá hra.
  • Začal jsem hrát.
  • Fantasticka hra, mam vo wishliste velmi dlho a kupil som hned ako vysla.
    Grimrock bol super, ale toto je este lepsia bomba...
    • Vseho s mirou, jinak to nevypada verohodne ;)
  • ALHAZRED
    Krasna grafika, vynikajici atmosfera, stara dobra hratelnost...co vic chtit... *14*
  • Vypada to dobre a rozhodne tomu dam sanci. Takovych her je jako safranu.
  • No myslím že Grimrock stál na počátku tohoto projektu a informace se objevovaly na Oldgames.sk . Popravdě rád bych víc než Grimrock , ale uvidíme zda půjde o víc než změnu modelů a prostředí . Přece jen víc než steampunk mne zaujala ta verze s kosmickým neřádem ;)
    • Ahoj :).

      Grimrock a jeho ozivenie tohto zanru boli fakt jednou z inspiracii pre tento projekt, okrem neho to vsak boli aj hry ako Dungeon Master, Eye of the Beholder a podobne - ktorymi sa Grimrock tiez inspiroval.

      Snazili sme sa po viacerych strankach priniest nieco nove do zanru, ale zaroven udrzat to, co je pre tieto hry typicke a co je na nich dobre.

      Ak sa rozhodnes hru skusit - budeme radi ak nam posles feedback, kludne aj na Oldgames.sk ;).

      Vdaka! ;)
      • JakubT
        Vypadá to moc pěkně - určitě to po D:OS2 zkusím. Přeju hodně zdaru - minimálně z obrázků to je slibné :-)
  • Viděl jsem na netu gameplay a fakt ne *9*
    • Takýto žáner je len pre fanúšikov toho žánra.
      • Žánr je fajn, trochu mi vadí provedení. Je to solo, není to na tahy a příběh tam asi taky nebude.
        • ALHAZRED
          Jo a presne tomuhle žanru se rika Dungeon Crawler *1*
          • Jo, asi to tak bude. Prostě koncentrovaná nuda se sterilní grafikou. Tak snad radši znovu DM na Amize *4*
            • Kazdou reakci na trolla splnujete jeho cil.
            • ALHAZRED
              jasne DM je coop, na tahy, ma priběh a dehberouci grafiku, ty seš proste blbeček, to je ten problem *1*
              von se tu vždycky ňakej najde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit