Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako každý kdo vlastní PayDay 2 na steamu jsem měl možnost vyzkoušet betu.
    4 různé třídy, 3 mise (zatím).
    Verdikt? Grafika tak 5 let zpět, HW nároky bohužel nikoliv. Opět jde o stejnou genocidu NPC vojáků jako v PayDay2... mapy se topí pod přívalem nácků, kterých za misi zabijete stovky.
    Co potěšilo je systém vylepšování zbraní skrze challenge (najdi 3000 nábojů do mp40, získej větší zásobník +5 nábojů atd.).
    Obávám se ale, že hra v tomto stavu za 35€ (!!) nemůže konkurovat dokončenému Payday 2, jelikož nejen že nepřináší nic nového, ale celkově nabízí míň obsahu a nezachrání to ani cutscény s naštvaným Hitlerem po úspěšném skončení mise :D
  • Co udělali s tím enginem? Mám starší notebook který mi utáhnul PAYDAY 2 na maximální a vysoké detaily a tady mi to jde i na nejnižší detaily pod 20 FPS...
  • Dnes jsem zahrál, bohužel proti payday 2 po všech stránkách dost velká bída.*9* Jediné co mě pobavilo byly cutscény na konci mise s Hitlerem
    • Ještě jsem nehrál ale je to beta, je tam něco co by nešlo do ostrý hry opravit, nebo přidat?
      • Jak ostatní píšou největší problém je, že hra jede na dnešní dobu dost zastaralém Diesel enginu....
  • John Cleese i trailer skvěle navnadil, hra vypadadala na slušnou porci akce a humoru, ale grafické ztvárnění i engine jako by z oka vypadl Half Life 2 z roku 2004... Navíc je hra jen pro konzolisty, které už prostředí WW2 neimponuje tolik jako vzdělanější a konzervativnější PC komunitu. Vypadá to na fail, pokud hra nevýjde na PC.
  • Pete.palis
    Né že by byla grafika pro mě prioritní, ale myslím, že právě zastaralý grafický engine vezme hře na atmosféře...
  • Betu hraju ode dneška a první, co mě zarazilo, byla grafika. Vypadá to jak pět a více let stará hra. Ale to nechme být, protože se to hraje docela dobře. Takové L4D proti hordám nácků. Ale rovnou říkám, že bych si to asi nekoupil. Každopádně, co se mi na této hře hodně líbí, jsou videa s Hitlerem a jeho reakcemi, po každé vaší splněné misi :-D To je na výbornou a prostě paráda, stejně tak jako John Cleese. Za tohle ode mne určitě chvála, je to hodně vtipné :D A hlášky spolubojovníků taky
  • Tesim se na wolfenstein the new colossus
    • BoB.2
      No a co.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit