Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim jak pro ostatni ale pro me co uz neco pamatuji je serie RE srdcova zalezitost... uz se tesim na presny datum vydani. chtelo by to takhle udelat i re2 a re3 ale tak treba v budoucnu... jsem i zastancem puvodniho modelu hry (filmova kamera dela hodne napinavou atmosferu)
  • Tak na Jill a Chrisovi sa teda nenatrapili. Skor mam dojem ze tam nezmenili vobec nic oproti GC verzii. Budem sa tvarit ze to "Work in progress" myslia vazne a kym to bude vonku to vysperkuju do detailov.
    Inak to HD prostredie vyzera naozaj pekne, ale tiez by to chcelo pridat trochu viac neporiadku a spiny. Predsa len zombie nie su cistotne.
  • Když vyšel PS1 pamatuji jaký to byl boom ve světě konzolí, hlavně hry na to. Třeba první hra byla Worms (bomba jak se červíci ničí a musím podotknout první hra se zničitelným prostředím :D ) druhá bylo právě Resident Evil 1 jako horror hratelný od 18 let :) nikdy nezapomenu jak jsme se u toho lekali. No a obdobné pecky co vycházely po RE je Silend Hill ani né tak klasický horror, ale neskutečný psycho horror a později Alone in the Dark s vynikající grafikou a temným prostředím spíš takoví survivol. NEZAPOMENU !!! Jelikož jsem hrál vše co vyšlo na PS1 a i jakonský hry (nejen FF7), klasika Final Fantasy 7 úžasný první rpg na PS1 .... Grant Turismo auta co neměli konkurenci ani na PC :D ... atd atd atd , na závěr chci podotknout že tu atmosféru už nejde vrátit a navždy bude v našich hlavách :) aloha
    • Inquisitor
      Taky mám Resident Evil nerozlučně spojený s PSX. Tam jsem taky několikrát dohrál všechny tři díly a proto tento remake asi hrát ani nebudu.
      Jinak s tebou musím ve všem souhlasit, ty pocity už nikdy nebudou takový, jako když jsem na PSX poprvé v životě viděl 3D hru a to Tomb Raidera. Je toho fakt hodně, Oddworldy, Crash Bandicoot, Tekken, Driver, Metal Gear Solid a další a další :). Fakt nezapomenutelná doba a řekl bych i zlatá doba her, kdy vznikl základ pro dnešní hry. No proto se dodnes přiživují na pokračování tehdejších her.
      • Stopro s tebou souhlasím. Taky jsem vlastnil PS1 a hrál tyto hry. Ještě přidej hry na PC jako Wolf3D, Prince of Persia, Flashpoint aj. Přál bych si tu dobu z5. Jako přišli první 3D hry, tak snad nastane zase revoluce ve virtualní realitě. Moc rád bych tomu věřil a moc se na to těším. *14*
    • Japonský promiňte :)
  • Nejlepší hororová hra na PC co jsem hrál je Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth a předtím samozřejmě Alone In The Dark 1,2,3. Výborné je taky Eternal Darkness: Sanity's Requiem (jde hrát na GC emulátoru). Všechno jsou to hry na motivy Lovecrafta. Letos začátkem roku jsem hrál Amnesii a rozhodně to není nejstrašidelnější ani nejlepší hororová hra a ty videa vyděšených teenagerů na youtube musí být fejk :-)
    Resident Evily mne bohužel minuly, ale viděl jsem film a zombie nejsou můj oblíbený žánr ani druh hororu. Konkurenční série Silent Hill mne taky minuly a zahrál bych si je radši než RE.
    Podle různých recenzí na internetu bývá za nejstrašidelnější hru všech dob označovaná korejská hra White Day - A Labyrinth Named School
  • Ja zustanu u detskych vzpominek nahlizenych optikou ruzovych, kapkami cerne zombie krve zacakanych bryli.

    PS—Muze za to ta sama optika, nebo UI vypada (je stylizovany) vyrazne hur nez ve starickem originale?
  • Zůstalo dementní ovládání s debilní kamerou. Nezájem.
    • Lukyz
      No ta "debilní" kamera dělala právě tu tísnivou atmosféru, protože jsi slyšel že se k tobě něco blíží a neměl jsi tucha odkud nebo jak je daleko. Já se teda těšim jak malej Jarin *2*
      • Přesně ta kamera byla na starejch rezidentech super uměla navodit takovou atmosféru co novy hry nedokážou.
    • Holt není tak jednoduchý ovládání (který i tak podle oficiálních stránek prý dozná změn a bude modfikovatelný) a ničím nerušící dynamicko-statická kamera pro každou neschopnou gumu. Na počátku oznámení však kolovaly zprávy o tom, že do hry chystají zavést tps režim. Jestli z toho bude ve výsledku něco pravda, to asi ne, protože o tom mlčí i oficiální vyjádření a vzhledem ke hře a prostředí to nebude věc jednoduchá, ale jen tak pro zajímavost, že možná, kdyby se někomu nelíbil statickej pohled... uvidíme
      • Jack1947
        Proč by to měli prznit ovládáním z Resi6, naopak at si gumy co jsou zvyklé jen na moderní hry zvyknou a když budou mít kdyszpozici i tps režim tak tím líp pro ně.

        Žádný zjednodušování před lety to taky nikomu nevadilo tak proč by mělo ted.
        • On kolega asi spíš držkoval na tu proslulou tzv. "tankovost" řízení starých dílů spojenou s ovládáním postavy v takto vedené akční adventuře se statickým kamerovým systémem a taky s typem starých gamepadů, si myslím. Jak se řek, osobně myslím, že i se starým ovládáním to nebylo vůbec problém, ale pochopitelně se to teď bude přizpůsobovat na dnešní poměry a analogy, respektive u PC verze na klávesnice a myš. Z mechanickýho konceptu celé hry ovládání RE6 samozřejmě nehrozí, i když taky nevím, co na něm bylo kakastrofálního.
          • Jack1947
            Tak krom toho že to byla jen obyčejná střílečka vlastně ani nic no. *3*
  • Znatelně prokoukla??? Vždyť to vipadá úplně stejně jako remake z GameCube jen v HD rozlišení.... Nevím jestli autor článečku ví vůbec o čem píše. *7*
    • Ehm...vypadá
  • Must have and play...mohli by urobit takto celu trilogiu a potom vydat kompletnu ediciu RE 1-6 plus vsetky odbocky ako Umbrella Chronicles na nextgen...
  • Vypadá to parádně a stačí to bohatě i když jsou předpřpravená pozadí... rozhodně to na hratelnosti nic netratí a rád bych viděl do HD i muj oblibeny Alone in the Dark 4
  • Jack1947
    Jsem na to hodně zvědavej, hlavně kvůli tomu asi že mě originál minul obloukem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit