Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm TOHLE je remake! A zdarma.
    https://www.youtube.com/watch?v=bJxlCxnmRiU&feature=youtu.be&t=10m40s
    • Lukyz
      Tohle je OpenRCT, takže #sorryjako ale tenhle Classic remaster je naprosto zbytečný *7*
      • Jak pro koho, za malo prace hodne muziky pro vydavatele, na steamu se za par babek proda i prazdnej pixel *1*
  • Z celyho clanku jsem vubec nepochopil v cem tkvi ten remaster jako takovej.
    Co mi nabidne navic nad muj Roller Coaster tycoon na gogu?
  • nekupovat
    je to jen androidacka zlatanina slehnuta na steam
    verze na gogu rtc2 je mnohem lepsi

    a open RTC je uz uplne nejlepsi, videli ste ty openGL svetla co tam davaj?

    Tenhle "remaster" je podvod nic vic.
    • tvuj porod byl podvod, rtc2 je rtc2, toto je jako "best of" od původního autora, vybral to nejlepší z rct1 a rct2, to celý zkompiloval do nový hry
      • Tohle s původním autorem nemá vůbec nic společného, kromě toho, že to vykrádá jeho práci.
  • OMG ... vzdyt OpenRC2 existuje, ma vsechny scenare z RCT1 a RCT2, podporuje moderni rozliseni a novy funkce jako "fast forward". Tenhle remaster mi nepripada jako pridana hodnota, jedine ze nevyte co s penezi.
    • Blue.Shark
      Já vým, co s penězi. Za poslední výplatu jsem si koupil slabikář.
      • doufám že tu verzi kde Ema mele maso...?
        • Ne, verzi Ema má máslo, ó my se máme.
          • Radsi mam anglickou verzi: i'd like to meating people.
          • Ema koupila máslo, Ema je bohatá.
        • Myslel jste snad tuhle verzi: Ema mele mámu??
    • demente, je to podpora origo vývojáře
  • on byl nějaký třetí díl? stálo to za něco? hádám že všechno zprznili do nepřehledného a hnusného 3d
    • Jo, je to v hnusném, sterilním, rychle stárnoucím 3D.
  • tady je obal speciální remasterovaná edice k 78. výročí, kdy nohy německých vojáků vkročili do Československa :)
    https://hugelolcdn.com/i/350869.jpg
    • https://www.youtube.com/watch?v=jOK-U0dTCB0&feature=youtu.be&t=3m52s
    • ravux
      Ponekud nevkusne.
    • Tak to se povedlo.
  • Lukyz
    Musím se přiznat, že jsem sáhnul po warezu abych zjistil, zda je nějaký důvod proč to kupovat když mám RCT na GOGu a existuje OpenRCT.

    Mno a nepřišel jsem ani jeden. Navíc mi přijde, že GUI je dělaný primárně pro dotykový ovládání, což mi prostě přijde u hry vydaný na desktop jako prasárna *7* *12*
    • Mart9
      Styď se, to snad šlo zjistit i jinak.
      • To jste takovi tupci nebo je to sarkasmus? V dnesni dobe bez dem je warez jedina moznost jak nenaletet, jen at stahuje kdyz pak koupi.
        • Mart9
          Ale on evidentně nekoupil *2*
          • presne tak, predstav si ze by koupil a mel hru co nechce hrat. Delam to naprosto stejne v 99% pripadu, stahnu, zkusim a budto smazu nebo koupim.

            Cekam ted presne na TW:warhammer2 warez, sice jednicka byla pecka ale spalit se fact nechci.

            Mart9 ted budto spadl s marsu a nebo absolutne nechape herni trh.
            • ^ Některé hry tě podvedou až po více než 2 hodinách.
            • SorryJako, ale dnešní době, kdy je možné hry na Steamu po vyzkoušení hru vrátit (za 2 hodiny hraní se dá zjistit zda hru chci nebo ne), je stahování warezu taky prasárna.
          • Lukyz
            A v tomto případě ani nekoupí *3*
            (Samo že už to letělo dávno z disku)
      • Nechápu mínusy, jako jinak seš dement, ale tentokrát máš pravdu - pokud měl člověk kdysi rád RCT, toto měl koupit i kdyby to chtěl jen zkusit, bez jakýhokoliv ohledu na hodnocení nebo drby, myslim že Chris Saywer všem původním hráčům dopřál tolik zábavy kterou by nikdy nemohli zaplatit pokud bychom hráli košér ekonomiku, víme?
        • Mart9
          *15* Tak díky anonyme
    • spoock
      jn, OpenRTC > než nějaká mobilní předělávka PC hry opět na PC :D
  • Původní verze na GOGu za 5 euro se dá úplně v pohodě hrát. A vypadá stejně.
  • Za tú ohavnosť menom Locomotion by mal chodiť Sawyer po kanáloch.
    • Mohl by udělat třeba Locomotion DeLuxe kde by odstranil všechny nedostatky a vyladil to na úroveň jako je OpenTTD, ale v podání Locomotionu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit