Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zajimavej napad, ono se to pohybuje jen pomalu, takze uplne "na tahy" to neni, kazdopadne napad super, zpracovani atp na pomery Browser flash hry bry bry , (bejt to jednou plnohodnotnej projekt byla by to urcite pecka).
  • Lawliet
    Fakt dobrej nápad. Teda bral bych asi ještě přikrčení, ale zábavný, jak autor sliboval. Doporučuji tu browserovku vyzkoušet zabije to pár minut a pomůže vám to udělat představu "o čem tu ten redaktor kecá".
  • Roguelike shooter
    • Co to s tím má společného?
  • Tohle se vyplatí sledovat. Ihned se mi vybavil nedávno vydaný Receiver. Ten vizuál je skvělý - čistá bělost a nějaká pestrá barva. A to se mi zase vybaví Portal 2 a gely :)
  • MickeyMutant
    Tahová střílečka. A pěkná.
  • RakeW
    Dostal jsem se k tomu (jako mnoho jiných) přes Molyneuxův Twitter. Je to fakt bomba, hrál jsem to už několikrát... No, když jsme u toho, asi si to půjdu zahrát znovu :).
    • MickeyMutant
      Molyneux má v každém tvítu tak průměrně dvakrát Godus. Na víc už mu nezbývá místo. Nebyl to náhodou Molydeux?
      • RakeW
        Of course :). Šlo o nějaký retweet, zblízka jsem to nezkoumal, díky za připomínku.
  • vypadá stylově, multiplayer to má? :) to by teprve bylo zajímavé :) každopádně to "kill them all" si mohli odpustit...
    • Jak by ten MP teda fungoval? To by to zpomalovani neslo udelat pro kazdyho hrace...
      • Z hlavy me napada to, ze by X sekund bezela hra normalnim casem a X sekund zpomalenym, kazdy usek by tak byl mindgame, kam strelit, aby to souper schytal atp.;

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit