Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po vyzkoušení poslední bety, která je mimochodem skvěle stylizovaná jako hack program, je to pro mě jedna z nejočekávanějších her roku. Ten systém je tak jednoduchý a přitom tak ohromně zábavný. Ve výsledku to pak vypadá při hraní jako Max Payne na steroidech.

    Rozeběhnete se k maníkovi s katanou, dvěma dobře mířenými údery ho sejmete. V běhu chytnete katanu, dekapitujete dalšího maníka s brokovnicí, mrštíte katanu na chlapíka s pistolí, který vyběhl zpoza rohu, chytnete brokovnici, vyhnete se jen tak tak dešti kulek a odprásknete chlapíka se samopalem, který vám vběhl do zad. Atd. atd. akce za akcí, adrenalin za adrenalinem.

    Těším se *1*
    • jeanczarny
      Není tam třeba možnost pustit si tu akci v reálném čase bez zastavovaček?
      • Staci se pohybovat a pobezi ti to v realnym case. Ale asi hned zdechnes
        • jeanczarny
          Blbě jsem se vyjádřil. Myslel jsem to tak, jestli tam pak není možnost pustit si záznam mojí akce v reálném čase...jako výše zmíněnou akční filmovou scénu
    • Inquisitor
      To zní jako něco z těch šílených filmových akčních scén a to se mi líbí :)
  • takhle si to porad predstavuju u multiplayer her to by se hralo jinak treba counter strike. to se mi stava casto ze vystrelim nic se mu nestane a on mi da hlavu a sem mrtvej
  • Jack1947
    Nadějná inovační FPS akce, tak uvidíme jaké to nakonec ve finále bude... a na to si ještě nějakou tu chvíly +- počkáme.
  • MARTASLJ19
    To je beta verzia ešte prvého Mirror´s Edge? *1*
  • pokud to bude zadarmo tak proč ne, ale neplatil bych za to ani cent.
    • tvrdy.mar
      A já jsem 25 dolary podpořil vývoj na Kickstarteru.
      • no vidiš a jako odmenu dostaneš hru bez textur a polygonu, slušnej podraz
  • kostejnesmrtelny
    Ten protoyp si pamatuju; kdysi to bylo na issteamdown.com jako náhražka, než ho zase nahodí. Hrál jsem to ještě půl hodiny poté, co Steam zase běžel *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit