Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbečkové kteří kritizují tuhle pecku maji mozek slepice a o pořádné řežbě vědí leda H Quake a Doom rulez!!!
  • bla bla bla samej krypl radobyprofpskiller co vsechno vi a vi co je nejlepsi :D sick
  • cgce se mi zvracet ..bethesda doj*be co muze
  • škoda. další sračkaA ala Doom. Přitom má Bethesda v rukávu skvělé a temné Evil Within.
  • C-BEAM
    když už použili geniální logo Quake 1 doufal jsem v něco temné a syrové, ne že tam budou létat světélkující postavy od Blizzardu a házet po sobě vykouzlené modře světélkující koule. Tak ale snad to bude někoho bavit.
  • kulhy_parici_spici
    Skoro mám pocit, že kdo hrál Dooma, vidí tam ty slibné náznaky návratu ke klasické gameplay a kdo hraje Overwatch tak se bojí zaměření na charaktery. Patřím do první skupiny a celkem mě to zajímá – počkal bych s rozsudky na první videa ze hry.
    • víš co vidím za náznaky já? každa postava má konkrétní zbraň a nepřepíná.. navíc má nejakou abilitu aby tím byla ještě víc unikátní... nic víc tam nevidím.. chudák Visor udělají mě z něho snipera.. :( Takže na weapon pickup zapomeň na variabilitu také.. protože to bude o HRDINECH protože všichni přece chtějí RPG.. *11*
  • Jo jo, Blizzard započal další éru klonování jeho her, kdy se u ostatních budou nápady a herní mechanismy podřizovat vůni po penězích. Pochybuju, že tohle bude mít s Quakem společnýho víc, než podobné modely postav...
    • Quake byl vždycky pro nemocné nonlifery. Takže pokud to bude mít s Quakem jenom název, tak je to dobře.
      • slabý troll, ale snaha byla
  • Bodajby bethesda ozivila este age of empires :)

    Odstrelim toho kto vymyslel dotu. Sere ma dnesna herna moda niekedy
  • Já se na novej Quake moc těšim, Q3A i QL jsou super hry i Q2 měl super multiplayer co jsem hrál kdysi, Q4 mě nějak minul, "novej" Doom MP mě nebavil.
    Trochu se bojim těch hrdinů, bude to dost o tom jak to zvládnou vybalancovat, aby se pak nehrál ve výsledku jen 1-2 OP hrdinové atd....
    Doufám že tam bude klasika sbírání healtů+armorů, zbraní a power upů. A né žádný levlování a odemykání hrdinů + ty otravný daily questy co jsou dnes tolik v módě.
  • Tohle je tragédie. Quake Watch je takovým hřebíkem do rakve značce. Co takhle předělat radši Arenu do lepší grafiky a jen pro PC, aby se to zase nerozjebabalo na prvočinitele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit