Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady se po dlouhé době neshoduji z recenzenty a musím říct, že hru jsem si parádně užil. Seriál byl sice béčkový, ale nic hrozného. Přestřelky mě nesmírně bavily a příběh byl super. Hráno na XboxOne. Za mě 8,5/10
    • uher

      Mě to přišlo jako strašnej kentus. 4/10

    • s recenzenty*
  • Po hodině hraní jsem to vzdal a otráveně jsem vypnul pc. Toho hlavního zkurvisínka nesympatického hrdínka, měli zastřelit už na začátku hry, aby jste už nepokračovali v tomhle herním fiasku. Za hru jste nevyplázli malý peníz a pokud hrajete na kartách do 7000,- , tak vám hra nepřesáhne 30 fps v průměru a to bez vyhlazování při ultra nastaveních a počítejte i s lagy. Příšerná optimalizace a grafika horší než u hry The Division. Pokud si tuto hru hodláte otestovat kupte si grafiky na úrovni gtx 980 ti a nejlépe 2x v SLI, aby jste měli pocit, že hrajete na ultra s 60 fps. Ale hnuj co nejde pořádně na grafice gtx 970 nemá smysl hrát.
  • Po 40 minutách čekání jsem to vzdal a odinstaloval. Nedoporučuju kupovat !
  • Chidlink
    Jedná se o hru očividně podprůměrnou, proč tedy dostala 5/10 ? Co by si zasloužila je 3/10 s přimhouřením oka možná 4/10. Nechápu. *12*
  • zatím nejhůře napsaná recenze kterou sem tu za celou dobu viděl. Autor se vyjadřuje superlativy. Recenzi měl napsat někdo jiný *12*
    • MickeyMutant
      A právě kvůli takovým komentářům má občas smysl pročítat diskuze!*4*
  • Tak jo.
    Hru jsem stihl dohrát již 2×, vždy s jinými volbami. Problém Honzy Olejníka je v tom, že to hrál očividně jako cover shooter, jenže to žádný cover shooter ala Gears of War není - a proto občas přikrčení ani nefunguje. Je to o rychlé akci a kombinací "časoprostorových komb" - a upřímně, jestli člověka už nebaví takovéto přestřelky, tak už nevím. Takhle dlouho mě totiž střílení v žádné 3rd person akci dlouho nebavilo, a prakticky se nedá s ničím srovnávat. Seriál je dost OK, nemluvě o tom, že příběh sám o sobě je už klasický "Remedyovský" - tudíž klasická vysoká kvalita. Osobně mi Quantum Break přijde jako velmi zdařilé zmixování prvků z Maxe Payna a Alana Wakea. Technické nedostatky Xbox One verze musím brát v potaz, ale hra si IMHO míň, jak 8/10 obecně nezaslouží - snaží se dělat něco jiného a dělá to dobře, je zábavná a vypadá fantasticky. 5/10 je fakt úlet *13*
    • uher

      Jo 5/10 je fakt úlet. Já bych dal sotva 4/10

  • Jeste bych se vratil ke grafice a opravil recenzentovi "blaboly" o 720p -> 1080p....

    Rendering hry je zde trochu neco jineho nez jsme zvykly vidat jako standard, podiba se zpusibu ktery remedy pouzivali uz u Alan Wake... hlavni vrstva je 1080p (nejedna se o obycejny upscaling) a s tim ze nektere objekty nebo efekty mohou byt renderovany v 720p...
    Navic je ale kazdy aktualne zobrazovany snimek porovnan s predchozim snimkem a ty jsou pak profiltrovany a prolnuty do sebe... vysledek je pak to co vidu hrac.... tento proces je podobny treba 100Hz a vice rezimy u tv, kdy jsou snimky duplikovany s cilem dosazeni vetsi plynulosti obrazu => telenovela efekt...
    Zde ale v ramci filteringu u hry / kvality komprese snimani obrazu u televizi mohou vznikat a vznikaji obrazove artefakty pri rychlych zmenach sceny / obrazu
  • Quantum Break may fail as a transmedia project. The 4 real action episodes start well but they get worse in the end. On the other hand, Quantum Break does achieve what it promised as a game: a fun combat system with cool time powers, it's graphically awesome and it has a great story. Sure, it will get as many fans as haters but that's the price of trying to do new things.
  • Jack1947
    Takto nakonec nedopadlo, možná z toho chtěli mít revoluci a nakonec to dopadlo jako takováto nemastná/neslaná filmová akce která si hraje s časem ... Upřímně kdo čekal že to bude nějaká pecka, už jenom to že se to snažily provázat se seriálem byl celkem malér...

    Vzpomenme, na vlažné přijetí ALana Wake před lety, nicméně to byl menší malér holt už přestává platit pravidlo co známá úspěná firma (Remedy) to 100% kvality, sám Max Payne3 by mohl vyprávět, jak ani on nebyl všemi fanoušky přijat nejlépe.
    • Hru jsem vcera dohral k druhemu dilu serialu. Co pise recenzent je nekdy az podivne... zminim napriklad "hackera ktery busi do klavesnice, kdyz ma na obrazovce loading"...
      On tam ale nema loading, on tam ma okno s progress barem kopirovani, a zaber kamery je pouze na tento progress bar, tedy v uplne jinem okne muze naprosto klidne psat co chce...
      Dalsi vec... tohle neni kryci strilecka, tohle je akce... kryci je to asi jako tomb raider, ano muzete se schovat, ale brzy si pro vas prijdou...
      Serial ke hre... dobre serial nedosahuje holywoodskych aaa filmu nebo aktualnich serialu, ale porad dostavate ke hre dalsi kvalitni "produkt", ktery vam vetsina jinych her nenabidne...
      Az to vypada ze spolustu mechanik, ktere hra nabizi jako neco navic, recenzent nepochopil jako plus, ale jako minus... viz "ze slo vse sdelit in game animaci namisto pul hodinoveho videa"... to tam taky mohli dat tabulku s textem, a mohli jste si to precist a nemuseli kvuli tomu delat in game animaci... rozumime si? Me to prijde jako nepochopeni, nebo naopak az jako negativni zrecenzovani naopak pomalu kladnych vlastnosti...

      Je plno veci se kterymi muzu souhlasit... kdyz se ceka abys nekomu otevrel dvere, tak ten dotycny je schopen ti co 10 vterin pripomenout dost neprijemnym tonem hlasu...

      Jeate napisu samostatny komentar o grafice, zde bohuzel recenzent take uvadi mylne informace... :(
    • Vis, ze jsi autista?
      • Jack1947
        Proč ? protože ignorantni odmítají porozumět tomu co, nepíšu že jsou netolerantní nebu lenivý číst mezi řádky... *7*
    • stejnej osud jak alan wake, to jsem snad tenkrat cetl jeste v papirovych mediich, jak to bude netradicni a inovativni 3D adventura, k tomu takovy atmosfericky obrazky. no co vam budu povidat, nadhera

      a pak vysla prumerna tupa tps s baterkou (jedinej prezivsi inovativni prvek) a qb je naemlich to samy nejspis, jak namlsani predem, tak zklamani zaverem...
      • Jack1947
        Jo, Alan Wake měl vlastně taky seriál předtím než vůbec začla jakoby hra... ten byl parádní ale měl inovativní věci tohle jen vzalo Bullettime a zážitek ušilo na míru popcorn divákovy - jak to začli dávat do spojitosti s tím seriálem věděl jsem že to začiná smrdět.
  • výborná recenze ....dozvěděl jsem se že to je 3rd person střílečka s krytím "který někdy nefunguje" (jak funguje a proč nefunguje toť ve hvězdách), někde/někdy tam otravujou přehnaně dlouhý hraný filmečky, příběh není dechberoucí záležitost kvůli který bych si vzal dovolenou, hratelnost nic moc (hmm, ale jaká ta hratelnost vlastně je?) a ...a ....nějak si nevybavuju co dalšího jsem se dozvěděl *1*

    jako na tuhle hru nečekám ať už už vyjde, ale jsem zvědavej co z toho bude a tahle "recenze" mi poskytla fakt hodně relevantních informací jak na tom je *3*
    • Ja chodim na games.tiscali.cz jen kvuli zpravam a diskuzim. Recenze, tematicke clanky i gameplaye ma daleko lepsi konkurence (a ani tam neni tolik priserne reklamy).
      • to já v podstatě taky, co se týká recenzí tak si vystačim s uživatelskýma na steamu protože stejně všechno kupuju tam..... tohle byla první recenze kterou jsem si tu přečet po hodně dlouhý době (na steamu jsem quantum break nezaznamenal takže jsem si ji rozklik tady když jsem ji zahlíd) a zrovna zásah do černýho *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit