Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně to mohla být super tahovka ... ale takhle (kartičky ,kampaň , prokorektní animace,a cílené zaměření na multi) je to jen další průměrná RTS
  • Podle mě suprová akce, kampaň dostatečně dlouhá a MP zajímavej.
  • hra podporuje i playstation move. musim uznat, ze move celkem zdatne supluje mys a s oznacovanim jednotek nebyl nejmensi problem. mozno vyskouset i v demu.
  • hrál jsem demo a moc me to nevzalo. nenasel jsem tam žádnou velkou změnu oproti jiným RTS a serie theatre of war me příjde zajimavější (ta korejská válka na tu se teším)
  • Grafika neurazí? To je akoze vtip? Kolko strategii ma lepsiu grafiku ako RUSE? Uznavam, ze modely tankov nie su na urovni CoH, ale na druhej strane sa k nim ani neda zazoomovat dostatocne blizko, aby to clovek mohol nejako zhodnotit... a krajina je uplne genialna, v porovnani so SupComom - co je jedina hra, ktora je mierkou porovnatelna s RUSE - je to nieco uzasne...takze nabuduce by nebolo odveci porovnavat s konkurenciou vramci zanru (a nie s Crysis)
    @kolac... hodnotit RUSE na zaklade singleplayer kampane je hlupost. Hra je evidentne postavena pre multiplayer, kedze pocitac je prostrednictvom "ruses" uspokojivo mozne oklamat asi tazko... porovnavat hru s CoH taktiez neobstoji, kedze spolocne maju obe hry len to, ze su RTS a prostredie WW2...
  • Hra se hraje dobre, jen ta extremni narocnost mi vadi. HOld musi byt 4jadro na 2jadru se to vecne seka jak hrajete velkou mapu a na plose je vic nez 1000jednotek tak je to jak sekaçka na travu.
  • Dali tam tolko takzvane novych prvkov ze to vyzera ako dota a nie normalna hra z obdobia ww2... fakt sa mi chce zvracat
    Kampan je celkom lahka koniec je stupidny a najviac ma dostali blbosti ako niektore napady stylu tanky co nemozu utocit na nic ine nez tanky alebo 88mm dela ktore nemozete schovat do lesa ci nejakej zakopy... cela hra ma hromadu nedomyslenych myslienok ktore znej nerobia nic ine nez dalsi z mnoho tytulov... Osobne sa divim ako nieco take pustili na trh kedze to zdaleka nemoze kvalitou oponovat hram ako CoH alebo Codname Panzers a pod ...
    Dalej ma fascinovali napady ako davat do skirmu ci multaku talianov ktory maju jednotky natolko slabe ze jeden rusky ci nemecky tazky tank dokaze vykosit snad celu kopu talianov... ked nedokazali vymysliet nejaky balance tak nemali vymyslat ani kraviny ako mouse ci is3 ktore v skutocnosti v ww2 ani neboli kedze mause bol iba prototyp a is3 sa objavila po vojne s modifikovanym delom ktore rusy ukradli z mausa pri obsadzovani nemeckych tovarni ....
    • Kampan je tragedie o tom zadna ale o balancu vis prd pokud jsi nehral multiplayer :) ANO franticke tanky jsou pekace ale zase jsou levne tudis jich muzes udelat vice to same o pechote ruske a treba nemecke .. nemecka pechota upgradovana na elite a ruske elite jsou rozdilne upgrade ruskych je levnejsi a ruska pechota je nejsilnejsi ve hre proti jinym elitnim pechotam nemecka ma zase velkou silu na techniku atd atd trategie spociva s cim na soupere vyrukujes a kdy nektere narody jsou primo delane na rush a jine zase ne ja hravam nemce a nemecka armada je problem jak ji nechas rozehrat u jinych narodu je to podobne ale zase maji silu v levnych jednotkah ... u britu je sila zase v letectvu maji nejlepsi fighter bombers ve hre pokud jich mas celou letku srovnaji se zemi kompletne nemeckou tankovou divizi atd atd .Multiplayer je pro noveho hrace matouci a hodne nepratelsky a nez se clovek nauci par zakladnich veci tak ho to dost casto odradi s tim musim souhlasit a u sposty hracu tomu tak je bohuzel s tim se nic moc neda delat a clovek na to musi prijit sam :( hral sem betu a uz mam neco odehrane tudis vim o cem mluvim ... na ruznych mapach jsou ruzne tryky na ktere si clovek musi davat bacha a predm vedet co ktera nation muze delat za prekvapeni na dane mape je to az moc strategicke a jak jsem jiz rikal pro nove hrace velice matouci a obtizne prijit na to jak co funguje tod vse.
      Vsem se moc omlouvam za mou paradni cestinu :)
    • SdKfz 205. Panzerkampfwagen VIII - "Mammut" & "Mäuschen" & "Maus" tank . Existovaly 2 vývojové prototypy první z roku 1943 a druhý z roku 1944 . Problémem byla dělová věž a pohon tanku , takže válečné prototypy byly osazeny pouze rannou verzí 128mm děla a motorem Daimler-Benz MB 509 s kterým prototyp dosahoval jen rychlosti 13 km/h . Kompletní podvozek a dělová věž V1 byly dodány do Moskvy až na přání sovětů 4.5.1946

      IS3 - prototyp byl představen v říjnu 1944 a v prosinci téhož roku rozhodl Stalin o zahájení jeho sériové výroby. První zkušební série tanků byla dokončena v květnu 1945.
      Žádný z tanků IS-3 pravděpodobně nebyl během Velké vlastenecké války proti Německu nasazen. Existuje sice nepodložená zvěst o souboji tanků IS-3 s německými Jagdpanthery, ale vzhledem k časovému horizontu výroby IS-3 se to zdá nereálné. Do Německa tanky IS-3 zavítaly teprve při demonstraci vítězných armád v Berlíně v září 1945. Na Dálný východ byly tanky IS-3 sice odeslány, ale o jejich zapojení do boje s japonskou armádou neexistují žádné záznamy. S největší pravděpodobností nebyl tento tank Sovětským svazem za 2. světové války nikdy bojově použit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit