Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuu Gerald v japonskej bojovke? jednoznacne degradacia postavy.....ale prachy im vonaju to je jasne takze isli do toho....... skor by som cakal nieco na ten sposob, ze geralda OFICIALNE pochoval cd projekt, vsetci sa s tym tak nejak zmierili uz odpisali to v podvedomi aj vedomí a zrazu vypustia novu hru s Geraltom... kde bude gerald napr zapleteny do uplne ineho zivota... nevravim zeby to bolo lahke, vymysliet nieco co by bolo fakt chytlave ale potencial to ma ... mozno ho dat niekam do doby pred celým witcherom... alebo tak...
  • BoB.2
    Vlku vlku jak hluboko ještě klesneš?
  • Ne že bych byl nějaký fanda těchhle mlátiček, ale myslím, že není špatné mít hru, kde budou tyhle fantasy postavy. Pořád se dává prostor superhrdinům, na tohle jsem zvědavý. Škoda těch efektů, hodila by se tam spíše krev.
    • Jack1947
      Nehodila mlátičky nikdxy nebyli o krvy ( Mortal Kombat je vyjímka).
      • Mlaticky nebyli o krvy... *7*
      • Fakt mě nezajímá, o čem mlátičky byly nebo nebyly.
  • TheGGG
    pěkná bitka
    • ani ne
  • Za chvíli bude Geralt i na lupínkách. Dota, Moba, kartičky, seriál. Ach bože...
    • Jack1947
      Moba už byla ale nevím jestli tam byl i Witcher *4* https://games.tiscali.cz/the-witcher-battle-arena-16585

      seriál se chystá ?
      • Jeden seriál už byl, jestli se nepletu tak na Netflixu bude další zpracování.
  • Chudák Geralt - strašná degradace.
    • zaty
      Prachy nesmrdí.
  • Jack1947
    Já nechápu že to bude i na pc - co se stalo budou ted vycházet některé exkluzivky z konzolí i na pc ? WTF *8* neřikám že to je špatně jen mě to zarazilo nic víc...
    • zaty
      1. Bojovky nikdy na PC nebyly tak oblíbený žánr, jako na konzolích
      2. Udělat port hry na PC, nebo psát hru rovnou multiplatformně, je dnes výrazně jednodušší než u předchozí generace, protože HW konzolí je defakto PC

      Tudíž se vyplatí vydat na PC i bojovku, protože investice do portu se vrátí, i pokud se PC verze prodají nížší stovky tisíc. A věřím, že právě kvůli Geraltovi si Soulcalibur koupí i spousta Witcher fanboyů z PCMR, kteří by o bojovku jinak ani nezavadili :)
      • Jack1947
        Tak to byla vyčerpávajicí odpověsd kterou sem snad ani možná nečekal... nevím jestli se vrátí NHL takhle defakto skončilo pro nezájem ze strany pccčkářů

        Nojo je to port ale Tekken7 byl port a tam to snad ani vidět nebylo, neoblíbenost bojovek na pc je trochu mýtus hodně lidí by si je rádo užilo i tak.

        Stejně konzole jsou uzavřený ale je pravda že to jsou dneska spíše méně výkonná pc to zase souhlas. Taky myslím že to možná trochu podpoří na pc konzole že tam naházej známé postavy z jinejch her i když takovéhle protlačování moc nemusím.

        Bojovky se v 80-90 letech na pc hráli i když to pc bylo spíše konzole tehdy , ( jn nebyla taková fobie z páčkovačů hehe)
        • homeles8
          Piš čárky proboha takhle se to nedá číst hlavně ta věta s NHL to je strašný napřed jsem nechápal proč do toho cpeš návrat NHL.
          • Jack1947
            Já jo, protože NHL nebylo úspěšné tak přestalo bejt na pc.
            • Jack1947
              Tak máš to tam že seš to ty, milý zaty ;)
            • zaty
              "chytřý lidé", tak určitě Jacku
            • Jack1947
              Nevím ale pak je legrační sledovat ten brekot PCMR :D

              Nevím co by se stalo kdyby jednou utly i fifu ( i když to se asi nestane) chytří lidé stejně hraji omodované 2004/2007 s aktualními soupisky.
            • zaty
              Co taky čekat u sportu, který je ve světě populární jako házená ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit