Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč mi o tak strašně připomíná Fallout 3?? Přijde mi že to trochu vykradli :D
    • mě to spíš připomíná Borderlands a total tou hudbou...
    • Nebylo nahodou prvni video z Rage videno jeste pred Fallout 3?
      • prvni obrazky z F3 vysly o mesic drive nez video Rage. Nicmene tj fuk, je to jako resit, jestli to vse zacalo treba serii Mad Max a jestli to jde vymyslet vse jinak. Hrace si najdou obe hry, ono tech her po nuklearni valce zase tak moc neni...
    • to jako kdyz je neco post-apo tak to hned musi byt fallout ??? jako nevim ale ten ma dost specifickou stylizaci tohle vypada jinak
      • Jen jsem si na to zpoměl.Když jsem viděl ty osadníky,mutanty a bandity.Příběh to má ale svůj.Prostředí vypadá nádherně tak se to snad ve finále povede.
  • Nevim co chteji prekrocit s hrou na 3 hodiny
  • Je tam chyba v nadpisu-má tam být nutí.
  • "Deep and meaningful story" a do toho ten zaber na cerveny sud s obrazkem ohnicku na nem me opravdu rozesmal :o)
  • Proboha opravte si ten prekple v nadpisu...
    • no vidite, take ho tam mam... chtel sem rict preklep :-)
  • Taky kupuju, doufám že bude nějaká CE edice, ideálně se steelbookem. Každopádně u téhle hry věřím že to bude pecka.Kdyby byla nějaká ta CE edice ohlášená už to mám předobjednané.:D
  • Tohle si planuju koupit uz kvuli moznosti cooperativni hry a obliby postapo zanru.
    Jen me mrzi,ze v coopu nepujde hrat cela kampan jako v singlu,ale jenom nejake specialni mise.
    • JJ !!! cooperace je velké plus !!! mám to taky předobjednané a už se nemůžu dočkat *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit