Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Ale no tak něco kváknout mohli, aspoň ze slušnosti. Jinak se na 7.října těšim, ale hlavně kvůli Darkness 2 ;)
    • Mahcake
      ....může říkat jenom člověk co nikdy nehrál Darkness 1.:)
  • Me to fakt neprekvapuje, kdyby hra vysla presne na den jak slibili, bylo by to fakt divny... *1* *1* *1*
  • no na predvanocnim trhu toho vubec vijde hafec... tak ze clovek musi setrit a susit :)
  • KIMCID
    a jé je
  • duke dostal jenom 80% na pcgameru., a to jeste diky nostalgii, jinak by to koupilo za mizernou grafiku a dost velkou nudu tak 65%. Konzoloidni regen health a 2 zbrane to srazi opet do kolen. debilni konzole. nicmene pro mne hra ktera zamrzla v roce 1997 +-. Je to takovy duke3d, v grafice z roku 2004. Myslim ze hra samotna je na dnesek uz podprumerna.
    • Zda tobě nezamrzla hlava hele. Chytrej jak rádio.
      • rikam jen moje nazory. nesouhlasis ok.
        • vis hra ktera je delana pomalu ctrnact let asi dost tezko bude ovlivnena modernima konzolovejma trendama. To auto uzdravovani tam mohlo bejt dodane az v posledni fazi vyvoje a ty dve zbrane no sam nevim co si mam o tom myslet m,ale schazovat to na konzole me prijde mirne kratkzrake . Muj nazor
    • Další blázen co všechno svádí na konzole.
      • blazen ? jenze je to pravda.
        • To blázni vždy říkají že mají pravdu.
    • a co se tyka rage, to je zase zamrznuti DOOMa3. Jakoby ID uz neumelo nic novyho udelat. Smutne.
      • to mi teda nepride... pokud zamrzli v id u dooma, tak mi v te hre chybi tma, stisnene prostory apod... tady je velky svet, same svetlo, zavody, strileni... zbytecne si pesimisticky v tomhle
      • Ataker
        Moc to prožíváš :)
        • hm, ja vim.... Jedine na co se opravdu tesim je BF3, jinak me hry uz tak nejak neoslovily. nicim.
          • Ataker
            Přesně, když si to přeberu, tak čekám opravdu jen na BF3 no každopádně kvůli tomu BFku bych byl ochotný zas něco vrazit do PC páč tam bych si to užil o něco víc než na Xboxu. Počet hráčů, grafika, hratelnost vše jiné... uvidím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit