Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo hratelnosti budeme mačkat červený čudlík *8*
    Boha jeho si snad dělají už ().()
  • vice pribehovy dil = priblizeni ke sra*kam typu mw3. takze opet hra pro masy. hra pro tupe amiky, kteri veri, ze teroristicky utok na ne ceka i v kuchyni. zlate puvodni dily...
  • nechapu k cemu v rb vegas 1 a 2 byly zbrane s tlumicem, kdyz po vystrelu se k vam stejne sebehli
    • ja zase nechapu respawn nepratel v rb vegas, v ravenech kdyz sem si pustil terrorist hunt nebo cokoli tak tam byli hned vseci ve vegasech kdyz si udelal par kroku tak se nekde nahodne spawnli klidne i za zadama
    • mmrrxx
      aby si strelbou nerusil nocny klud ;)
  • par dilu jsem vynechal, ted uz to asi nebude jeden zasah a konec co?
    • V R6 Vegas si vydržel maximálně 1-2 zásahy, šlo o to, kam Tě postřelili a čím Tě postřelili - zásah puškou do hlavy znamenal smrt.
    • nene .. je to takovy gears of war ze soucasnosti s mensi muskulaturou .. zadne planovani, zadna taktika, zadne umirani kdyz udelas chybu .. ale zase muze misto prilby nosit baseballovou cepici a i siltem dozadu ..
      • Je zvláštní, že v GoW na Insane nevydržíš téměř nic.

        Jinak na jakou obtížnost si hrál Vegas? Protože na vyšší obtížnost sis nemohl dovolit dělat chyby. A víš co je zvláštní? Já jsem ve starších R6 přilbu členům týmu - pokud jsem nepoužíval demolition - nedával a dohrál jsem je i bez celého slavného plánování...
        • kterou z dnesnich her ma smysl hrat na neco jineho nez na nejtezsi ... nejde o chybu ve smyslu ze se nechas 10 krat strelit .. zasahu clovek na nejtezsi moc nevydrzel .. jinak r6RS a spol jsem taky prosel vice krat bez planovani nez s planovanim .. nerikam ze jsem se nebavil u LV ale je to casual arkada
  • Rorschah
    Absolutně nesouhlasím s konceptem masové TERORISTICKÉ ÚTOKY a ochrana USA (samozřejmě v humanitárním zájmu!). člověk už těch keců má plné zuby nejen ze zpráv, a mrzí mě, že tahle PROPAGANDA potáhne i do her. Zvedá se mi docela kufr, když se politika sype dnes už i do her - hry mají být jakousi virtuální realitou a odpočinkem od skutečného světa ne?!.... I když původní Rainbow Six příběhy neměly (téměř), nikomu to nevadilo a milovnící žánru byli v euforii. Nešlo nikdy o příběh, ale o lehký sandbox a brain.
    Souhlasím tady se všema - Ravenshield byla snad největší bomba (osobně dohráno snad 10x :D což u dnešních her nehrozí)
  • "taktické týmové akce" hehehe.... bohužel, bejvávalo a pravděpodobně už i nebude.
  • mmrrxx
    Kotaku to ohlasilo ze to bude na e3 a tam nebolo nic, tak uvidime co z toho bude
  • co takhle udelat novy dil v duchu "navrat ke korenum"..... to by asi neproslo co ? zlaty raveny chjoooo......
    • Protože by to bylo na dnešní hráče moc těžký a frustrující a hlavně strašně nudný. Se stejnou hratelností jako měli starší díly se můžem rozloučit.Bohužel :(
      • Já ještě pamatuju Rogue Spear, kdy jsme to hráli po síti s kámarádama a naprostá bomba! Nedal by někdo Raven Shield po síti?
  • Marquis
    Poslední skutečný Rainbow Six byl Raven Shield, pak to šlo do háje....:/
    • Souhlasím, tohe vypadá na mix čehosi a to co nyní má být jako inteligentní volba, bude dementní. Zase jsem dostal chuť na Raven Shield :-)
      • tak to je jedna z mala her kterou pravidelne znova instaluji .. doporucuji Iron Sight mod .. kde jsou ty casy kdy byl pribeh v pozadi a slo jen o vyreseni nepropojenych lokaci .. R6 preci zasahovou jednotkou ktera se ma pripravit,privezt, vylozit, zasahnout, nalozit, odvezt ...
  • Nezní to, že by se nesl v duchu prvních tří dílů...No já si shodou okolností před čtrnácti dni koupil Raven Shield na steamu .... tak jsem zvědavý, jestli mi ho tahle novinka z disku vytlačí a nebo se propadne do hlubin zapomění....

    Taky je otázka, jestli se i pod tohle podepíše Tom Clancy
    • Myslím, že Ubisoft koupil práva na užívání jména Toma Clancyho už přer pár lety, takže i kdyby se mu to nelíbilo, tak s tím nic nenadělá. Třeba R.U.S.E. nemělo s Clancym snad nic společného, když to byla 2. světová, ale původní název měl být Tom Clancy’s R.U.S.E. (někde se to stále ještě uvádí, i když na krabičce to myslím není)
      http://pctuning.tyden.cz/navody/1-aktualni-zpravy/10478-ubisoft_koupil_jmeno_toma_clancyho?start=0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit