Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Derp_1337

      Jo, je to slušně zábavná hra. Už jsem to ale hrál na PS, takže pro PC to nebudu pořizovat.

  • Podle peaku současně hrajících hráčů je to 3 nejhorší výsledek Sony exkluzivity na Steamu. horší už byl jen Returnal a Helldivers (to je ale stará hra a konverze pro PC je z roku 2015). 

    Já tedy nevím, jak složité je pro Sony převést hru z PS na PC, ale mám pocit, že tyhle tituly, které nebyly ani na PS vyloženě top hitem na PC moc lidí neláká, což je trochu škoda ale zároveň se to dá i pochopit. Docela by mě zajímalo jak moc profitabilní tyhle konverze jsou.

    • Na PS to bylo celkem úspěšné (přes milion za první měsíc v době nedostatku PS5). Pro PC to není zrovna nejoblíbenější žánr. Pokud chceš hrát podobné hry, tak si většinou kupuješ konzoli a ne herní PC. A jak psali už jiní, nenasadili zrovna lákavou cenu.

    • Tohle je povedená hra, a až půjde do slev, tak se imho bude prodávat dobře a dlouho. Plno ucenu imho nasadili spíš aby měli porostor zlevňovat

    • Carnage666

      No hlavně je to pokračování Ratcheta z PS4, chtějí za to 60 euro a dohraný to máš klidně za 12h. Kdyby to byl pack dvou her možná bych o tom uvažoval.

      • frank.horigan

        Tak ono je jedno čeho je to pokračování. Je to PS5 a dost možná zatím technicky nejvyspělejší PChra vůbec.

        Můžes klidně napsat, že je to pokračování Ratcheta z PS2

        • technicky nejvyspelejsi? koridorova hopsaci omalovanka?

          po tom  sony hypu jsem teda cekal vic, predevsim ohledne cestovani mezi dimenzema, zavani ted ve zpetnym pohledu ta kampan az podvodne

          vetsina byla pouze v ramci neinteraktivnich sekvenci a ten zbytek pri jezdeni na svetlusce v mensich levelech, asi aby se to dalo snadneji prolinat

          • frank.horigan

            Ano přesně tak jak píšu, a řeči typu omalovánka nemá s technickou vyspělostí nic společného. Otevřený svět rovněž automaticky nedefinuje technickou vyspělost

            Hra evidentně necílí na fotorealizmus a dle tvého komentáře soudím, že to prostě jen není tvoje cílovka

          • Derp_1337

            Co má pojem "technicky nejvyspělejší" společného s "koridorová hopsací omalovanka" ? Jak to jako chceš porovnat?

            To první je o technické stránce hry. To druhé popisuje gameplay a audiovizuální styl. 

            Po technické stránce je to fakt mezi top hrami (co se týče efektů, odlesků, detailů textur, atd. atd.).

  • Dokonce Steam Deck verified. Evidentně dokázali solidně naškálovat hru pro různé výkony. Až to trochu zlevní a budu mít náladu se odreagovat u frenetické blbůstky, případně budu potřebovat zabavit příbuzenský dorost, tak tohle rozhodně zvážím.

    • frank.horigan

      Jo naškálované je luxusně, rozjedeš to i na 1050ti, je to normálně hratelné a i koukatelné.

      Vypadá to pak trochu líp jako Ratchetové z PS3 :) Nedávno jsem je hrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit