Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Ratcheta ani takhle amatérská recenze není třeba. Kdo slyšel ví, kdo si přečetl recenzi, stejně moudřejší nebude, čísilko osm osobně neodpovídá kvalitě titulu stupnici, ale autorka byla vždycky zmatená.

    (PS: také nesouhlasím ,že plošinovek je málo, na konzolích se stále díkybohu drží. Autorka je větší lajk než já a to si myslí, že by mohla dělat videherní žurnalistiku, když si tiše kvičí u Lega a dál její názor nesaha, ani není zajimavej)
    • na novych konzolich jich je fakt malo
  • "Většina moderních remasterů nabízí jen lepší textury, vyšší rozlišení a podporu aktuálních operačních systémů, ale neupravuje původní hratelnost. V případě hry Ratchet & Clank je tomu jinak. Nejde totiž o remaster, nýbrž o reimaginaci 14 let staré skákačky z PlayStation 2,"
    -Uáááááááááá ja na to už fakt nemam sílu. JEDNÁ SE O REMAKE tudíž to že jsou remastery jen oprašení kabátu do HD apod tu v tomhle porovnání uplně postrádá význam. Ano u remasteru je tomu tak, ale tohle je remake... REMAKE. Když už o hrách člověk píše tak by neměl mít problém tyhle dva totálně odlišný pojmy rozeznat a nežonglovat tady s reimaginací.... BOŽE! Dokážete poznat Remster/Remake u filmů ? Tak to samé platí u her! Placenej recenzent...
    • me se recenze libi!Vam lidem vadi uz uplne vsechno meli by jste se zastrelit
      • Tohle je docela vážný ale.
        To je, jako mluvit o rohlíku a myslet mrkev.
    • A problém? Však ta citace jasně říká "Nejde totiž o remaster...". Což je správně ne? Nebo ti vadí, že o tom autor informoval, že nejde o pouhý remaster, jako se tomu děje v poslední době u spousty her? A´t to čtu, jak to čtu, hledáš problém, kde žádný není
      • Ne autor to považuje za remaster... za lepší remaster, který není dnes zvykem.... za kompletní remaster kterej neví jak nazvat protože nic jako kompletní remaster neni a tak to nazve reimaginací... s tim že to bere jako "velký plnohodnotný remaster".

        REMAKE
        • " autor to považuje za remaster" - ne. V té větě píše přímo "Nejde totiž o remaster"
          S reimaginací nepřišel autor, ale takto hru označují sami tvůrci snad od samotného ohlášení. Což je překvapivě docela přesné označení. Protože nejde o předělání hry do nového enginu (tak jak když vyšel remake Prince of Persia), ale prostě o komplet přepsání, kdy ani příběh není stejný jako v jedničce, ale kombinuje prvnky několika dílů. Tohle je prostě hra velmi silně inspirovaná původními Ratchety, ale Remake to fakt není. Buď si ty zjisti co to znamená, nebo si zjisti o jakou hru se vůbec jedná :-D

          Fakt hledáš problém, kde není :-D Tady bude akorát problém s pochopením textu.
    • ...takže ano nejedná se o remaster (jak je skutečně někde v těch kavtech vět v recenzi zmíněno), ale o remake, jenže to autor recenze s tímhle významem nepsal.
      PSx: Přestal jsem číst po úvodu kdy mě tohle prostě totálně znechutí a absolutně znehodnotí víru a důvěryhodnost v onoho pisatele, protože pokud člověk tohle nedává tak člověka děsí už jen samotná představa toho co přijde dál.
      PS2: Remaster jsem si v textu vyhledal.
      • Remaster: http://www.dvd-premiery.cz/fotocache/bigorig/200586.jpg
        Remake: http://www.csfd.cz/film/9281-psycho/prehled/

        Můj úkol nikdy nekončí, nikdy nebudu mít klidného spánku... jsem totiž..

        Remaster/Remake-man !!!
  • Nehází Ratchet svůj klíč?
    • Odulin
      Jj hází.
  • kubi-wan
    V dnešní době působí tahle hra jako zjevení! Doufám, že už herním studiím dojde, že pro takovýhle klasický plošinovky je tu pořád prostor. Je jich v týhle éře "codek a asasínů", hyper AAA her, tak strašně málo... a na PCčku jsou vůbec těžce nedostatkovym zbožim.

    Ještě, že si můžu pořád zahrát Raymana 2.
    • Pozůstatek z dob Amiga her, kdy Pc neumělo pořádně scrollovat *2*
  • predobjednal jsem a nelituji :-) Ted mi na ps4 schazi uz jen poradna kopirka Zeldy a bude! :-D
    • Mart9
      Ti závidím, že ti na PS4 schází jen tohle *4*
      • Mart9
        Proč nesouhlasíte? Jako majitel PS4 vidím zásadní nedostatek konkrétních her.
        • Femto
          Tak ona z tebe většinou vyjde nějaká pitchovina typu, že ti schází šipky nebo něco podobného, které nikomu neschází. Jinak máš pravdu. Mně chybí taky spoustu her na PS4. Dal bych si např. pořádný Silent Hill.
          • Mart9
            Hlavně tenis. To je skandál, že za 2,5 roku, co je konzole na trhu, tam žádný neni.
            • Jo to se taky divím, proč žádný tenis tak dlouho nevyšel. A to nikde.
              Dokonce starší tenisové hry (jako třeba Virtua 4) už nejsou kvůli licenci v prodeji.
              Každopádně bych to neviděl jako problém jedné platformy. Asi není doba tenisová, jako už není doba plošinová z dob PS1/2. Snad dočasně.
  • Odulin
    Docela mě mrzí, že to už budu mít brzo dohráno. Užívám si to stejně jako kdysi na PS2. Ratchet nikdy nezklame.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit