Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    tato hra je vacsia vyzva nez to ulahcene ORIGINS
    prvych 10 urovni pohode, ale potom to riadne prituhlo, a zaklad tejto hry je mat vsetky svetlusky, aby sa otvorila dalsia uroven
    co hraca nuti mat vsetko,preto musi HODNE vela skapinat
    skoda len ze mam slabsi telefon a docela mi to seka miestami

    a preco je origins ulahceny? vsade srdiecka na kazdom kroku, cize som tolko ani neumieral, druha vec ze sa to ovlada normalne, rayman nebezi automaticky, cize mam cas si rozmyslet co dalej, a po tretie , nemam dovod brat vsetkych LUMS
    najvacsia vyzva bola asi posledna kapitola, a tie urovne na cas inak "prechadzka ruzovym sadom"
    fiesta run mi sadol viac
  • Otázka zní, je to lepší než had? Jesli má cenu vyměnit kvůli tomu 6210 za nějakej o pár desetiletí novější model.
  • ze zasady neverim nicemu, co se jmenuje ipad ifon nebo android...
  • Jack1947
    Sice tyhlety behacky moc rad nemam, vzhledem k tomu ze to vypada zajimave takto asi i zkusim no. Jo a taky 8/10 bych byl sam proti sobe ne. *4*
  • Pro mě nejlepší mobilní hra.
  • Fiesta Run je super, ale na androidu mi prijde dost spatne optimalizovany. Mam SGS3 a hra se obcas neprijemne poskubava, zejmena pokud hrajete level poprve. Pokud je mobil cerstve restartovany, tak je to ok, ale pokud bezi uz treba vic nez den, je to horsi.
  • jungle runu jsem zkoušel dát šanci několikrát, ale bohužel, nezařadila se mezi těch několik her, které se ovládají jedním tlačítkem a přesto mi přijdou zábavné..
    sry, ale obě pokračování mi přijdou jako neskutečná stupidita.. A tom mám různé jednoduché casual hry v oblibě.. tohle je prostě nuda.
    • Jednoduché casual hry v oblibě? Takže milovník CoD? Víc vědět nepotřebuji. *1*
    • bobsh
      A zkoušels to hrát na 100/100? Bez toho je to o ničem, jen tak proběhnout level na konec je primitivní
      • Jj, dal jsem nějakých 10 levelů 100/100 a prostě mne to nechytlo. 3x (vždy po flashnutí nové ROM). Bez toho by to bylo úplně na pytel. Jsem zvyklý hrát všechny mobilní hry "na tři hvězdičky" :-). A namotat se na jiné hry, když jsou kvalitní, to nemám problém..
        • tak proc si hral 10 levelu na 100/100? je to hra na mobil tak to tak ber... bez urazky
    • Z počátku jo, pak je to těžší na přesnost, hlavně pokud jdeš na 100/100. A od 3. světa přibude úder, takže ovládání jedním tlačítkem je minulostí. Pro mě osobně naopak nejlepší mobilní hra, která poráží i docela hodně záležitostí, které jsem hrál na svém DS a 3DS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit