Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem hlavne zvedavy na tu novou revolucni vlnu her, ktere N utajovane chysta (jak udajne Satoru prohlasil pri debate s investory, viz doupe). Je fakt, ze na WiiU vychazi zalostne malo her, ktere by hrace presvedcili ke koupi samotne konzole. Ale tak nejak se nemuzu zbavit pocitu, ze radoby dospele a radoby HC hry na WiiU nemaji misto. Zkusil jsem Assassins Creed 3 a to je vazne utrpeni, vzeni. Nic tak nudneho a sptane ovladatelneho jsem uz dlouho nehral, musel jsem si dat reuscitacni hodinku s Mariem aby to se mnou neseklo :)
    • ty jsi viděl hry na wii u tak z rychlíku.mam rad lidi co urazeji neco o čem nemaji ani ponetu. Kazda konzole ma neco do sebe a wii u je konzole nove generace a kdo ji zkusil tak to vi
    • Ty musíš být fakt nadšenec.. kupovat Wiiu.
      • Popravde mi ho koupila pritelkyne :) Ale vzhledem k tomu, ze jsem predchozi generaci minul, lezi prede mnou obrovska zaplava her z Wii. A nez je stacim dohrat, doufam, ze se databaze her na WiiU radne rozroste o dalsi bajecne tituly.
        • Asi tak, zpětná kompatibilita s Wii je jeden z důvodů, proč do WiiU časem půjdu.
          Hlavní důvody jsou ale na E3 prezentované a oznámené hry jako - X, Donkey Kong Country Tropical Freeze atd. :)
  • Jestli nějakou firmu v herním světě (i přes svůj věk) skutečně nenávidím - tak je to Nintendo. To je tak strašně specifická (japonská -ale v tom negativním slova smyslu -čti - divná, neevropská.) firma že mě každá zmínka o jejím neúspěchu krásně zahřeje u srdce. Jsem zkrátka typický euroamerický konzument, který nemá pro Nintendo pochopení... Dokud však bude Nintendo v + tak se nedá předpokládat že by z videoherního trhu zmizelo...
    • Uprimne tohle moc nechapu. Co ti Nintendo udelalo? Jejich hry hyri napady a pozitivnim myslenim. Jsou mily a hravy a dokazou zabavit i bez strileni a nasili. Nerikam ze to musi sednout kazdymu ale proc hned prat neuspech?

      Ja si dokonce ani nemyslim ze typicky euroamericky konzument nema pro Nintendo pochopeni a dokonce si myslim ze typicky euroamericky konzolista vyrustal na konzolich od Nintenda a hrach s Mariem...
      • No, ja kdyz nekde ctu slova mario, luigi, bros, zelda, a dalsi milionkrat vyzdimane nintendo znacky. tak uz to ve me take doutna, protoze jsem si k nim uz vypestoval averzi. :-)
        • Věc je, že v značkách Mario, Zelda atd. je prostě pořád co ždímat. Nintendo do těch her vždycky přinese něco nového, co lidi nadchne pro to si to znova zahrát.
          Například skoro každá Zelda vypadá úplně jinak (až na pár výjimek, které jsou sequely), má jiné (ale povědomé) postavy a trošku jinou zápletku atd. A vždycky přinesou nějaké nové mechaniky, které napomůžou staré hratelnosti být ještě lepší. (a pokud se ukážou, že spíše ubližují, tak v dalším díle zase bude něco jiného)
          Stejně tak ostatní série = takové MarioKart je každým dílem lepší - proč měnit něco co skvěle funguje? Trochu to vyšperkovat - to Nintendo dělá; ale měnit to? To by bylo hloupé.
      • rami.cz
        Jezis, kde jsou ty casy, ktere jsem travil s mariem :D super mario bros 3 na NESu neomrzi ani ted :) Ano, i v 26 letech jsem schopny si zahrat stare klasiky :) BTW Jestli me bude cist Om Nom - kamo, cekaji na nas jeste orlice (tanky) :D
  • BoB.2
    JŮ.
  • ja myslím že ta fotka není vhodná pro deti, to byste sem vubec nemeli davat nebo dat alespon formalni potvrzení že clanek obsahuje nevhodny material a kliknutim souhlasite ze je vam 18
    • Cenzury už je i tak dost v televizi a tisku. Ještě tady s tím začínejte.
    • Asi jsi dlouho nemluvil s detmi co? Mas videt na co koukaj 10ti leti pak te ty iluze prejdou
      • ty musíš být konzolista, pokud ti někdo řekne "a" a nedodá "b", tak se nad tím sám nedokážeš zamyslet... díváš se na to hloupě a jednoduše.
        • Stupidní poznámku na mozkové dovednosti konzolistů komentovat nebudu, jedině snad že od 95 roku hraju hry, 95% PC a světe div se mám jak PC, tak konzoli :)

          Ke komentáři od Joa, byť hraju násilný hry a násilí ve hrách mi nevadí, tak myslím že na tom komentáři něco bude.. ta fotka je opravdu docela drsná a nemyslím si že je úplně správná politika TG dávat takovéhle fotky bez minimálně potvrzení věku a neřeším to že to stejně ničemu nezabrání a neřešim to že dnešní děti jsou na násilí zvyklí, ale neměli bychom rezignovat na to snažit se násilné hry "nechat dospělým". To poslední co bych chtěl je cenzura ve hrách, já mám násilný hry docela rád ( zlatý časy Blood nebo Shadow Warrior :-) ), ale skutečně až od 18cti a když se vrátím k TG, tak bych takovéhle fotky, tak jednoduše na odiv nedával, tohle je něco co by herní business měl také začít víc a víc reflektovat, tak jako Vás nepustí na některý filmy pod 18, tak by to mělo být s hrami.
        • Stupidní poznámku na mozkové dovednosti konzolistů komentovat nebudu, jedině snad že od 95 roku hraju hry, 95% PC a světe div se mám jak PC, tak konzoli :)

          Ke komentáři od Joa, byť hraju násilný hry a násilí ve hrách mi nevadí, tak myslím že na tom komentáři něco bude.. ta fotka je opravdu docela drsná a nemyslím si že je úplně správná politika TG dávat takovéhle fotky bez minimálně potvrzení věku a neřeším to že to stejně ničemu nezabrání a neřešim to že dnešní děti jsou na násilí zvyklí, ale neměli bychom rezignovat na to snažit se násilné hry "nechat dospělým". To poslední co bych chtěl je cenzura ve hrách, já mám násilný hry docela rád ( zlatý časy Blood nebo Shadow Warrior :-) ), ale skutečně až od 18cti a když se vrátím k TG, tak bych takovéhle fotky, tak jednoduše na odiv nedával, tohle je něco co by herní business měl také začít víc a víc reflektovat, tak jako Vás nepustí na některý filmy pod 18, tak by to mělo být s hrami.
        • To je urcite PC hrac :-).
      • No když je necháš. A tím si to jako ospravedlňuješ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit