Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za veselé spestření deštivého rána :)
  • Vypada to hodne dobre, ale proc na PC nedali moznost online coopu? *9*
  • Black_Hand
    super. diky lukasi, v podcastu uz jsem se ptal na nove, strelene recenze od tebe a je mi jasne, na co sis to schovaval. skvela prace.
  • Trol.diskuzni
    Musím uznat, že tato videorecenze je velmi dobrá jak obsahově (audiovizuálně), tak fakticky (že o té dané hře doopravdy něco říká, což nebývá u p. Grygara zvykem). 9/10
  • Paul_cz
    U Lukášových recenzí je mi až líto že jsou v češtině..jsou většinou tak perfektní, že by zasloužily mezinárodní uznání :-)
  • Veskoslav
    Nemá MRDa, hřeje se na poličce u mě doma. A jinak hra luxusní! Vřele všem doporučuji a kupujte pcčkáři:)
  • firebug
    Skvela hra! Dohral jsem to s brachou na ps3 a hned to predobjednal na PC, kde jsem to uz taky dohral a dokonce vyzobal skoro vsechny bonusy (zbyvaji tak 3). Vsem vrele doporucuji. Naroky na HW jsou hodne vstricne - sam jsem to rozjel na 5 let starem notebooku a skvelym bonusem je fakt, ze hra (v krabicove verzi) neobsahuje zadny DRM ci podobny protipiratsky ptakoviny. Ani to CD nemusi byt v mechanice :-) Presne takhle se maji vydavat hry pro PC hrace, Ubisofte!!!
  • Super recenze na super hru, celkem me prekvapilo ze to jde hrat ve stereoscopic 3d (2d plosinovka hehe) kdo by to byl rekl a ten multiplayer je fakt parada jen nemuzu nikoho sehnat na pad :-(
  • michaliuz18
    milujem tuto hru :DD hral som ju s kamosom celu noc, milujem to budigé budigé vzdy sa zasmejem na tom :D (4:30) ... taktiez naj hra zatial aku som hral tento rok, najzabavnejsia, dlzka hry tak isto, obtiaznost superna, ziadny zivot super cize jeden to hrat ani nemoze lebo vzdy skape, vo dvojici sa hned lepsie spolupracuje :) ... srdiecko ako umbakarna ..ziadny stereotip hra sa stale odvija ma stale tazsie a krajsie leveli , grafika krasna farebna, fakt uzas :D
  • hearth of darkness byla mocná hra..
    • Black_Hand
      to je to "pokracovani" another world co vyslo jenom na segu a od ktereho se chahi distancoval?
      • Black_Hand
        ne, to je heart of alien. moje chyba. heart of darkness je od chahiho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit