Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cenu to MAAAAA!!! - moje srdcovka
  • Odulin
    Má to cenu. Vylepšit grafiku na dnešní standart a gameplay zanechat beze změn. Jo u týhle hry sme se toho jako malí docela nabáli.
  • Kinet1c
    remake by som uvital, iba technicke prerobenie aby to bez problemov islo na novych OS pre mna nestaci, jednoducho, ked uz to ma ist na novom, nech to vyzera k svetu, ostatne veci v hre by som nechal, tzn iba HD grafika nic viac, pretoze to by potom uz pokazilo celu tu legendu a vznikol by nejaky mutant. Neberte ma nejak v zlom, milujem starsie hry, ide len o to, ze som si uz akosi privykol na novsie graficke spracovanie a nejak by my to pripadalo ako krok spet, sice u takych lahodok ako planescape torment, by fakt stacilo urobit iba technicku upravu aby to "naozaj" islo spustit bez problemov vo w7 a nie ako teraz, takze ta kozmeticka uprava by prospela hlavne hram, ktore boli v 3D, 2D BG BGII IWD IWDII Planescape TOrment Fallout fallout 2, pri tychto a podobnych zmena nie je treba, si myslim ze ta grafika je super aj na dnesne pomery, staci ked sa pozriem na avernum alebo avadon, pouziva asi rovnaky engine, hry su to skvele, ale graficky to nema ani na starsi BG
    takze v pripade 3D je HD dobra vec, ale iba fakt grafika, ostatne treba nechat na pokoji, inak to uplne strati svoje caro
  • Tak prvni Alone je legenda...klidně bych si ho dal znovu v pouzitelny hezčí verzi bez změn gameplaye. Klidně včetně nechanýho zlomitelnyho meče;). Prostě takovej engine/texture pack;).
    • A taky ty náboje do brokovnice náchylne na vodu:)
  • A ja si preji klasicke TMNT 2D remake.
  • GlaDOS
    U starších her bych bral spíš remake technického rázu. Kdyby prostě upravili engine tak, aby to bylo hratelné na dnešních pc. Gog tohle sice dělá ale dělá to oklikou. Přidává Dosbox a patchuje. Pak se to dá hrát ale například takový Planescape Torment jsem musel ještě opatchovat neoficiálníma patchama, přidat opravu pro větší rozlišení ale díky ní to v menších lokacích padá jako švestky. U Redneck Rampage v Dosboxu blbne zvuk a je to nepřiměřeně náročny, u Outcast jsem se zase musel vrtat v souborech, abych nehral v okýnku velikosti displeje mého mobilu.
    • Upravovat 15 let starý engine, aby jel na novém systému? To je trošku utopie vzhledem k tomu, že zdrojáky už jsou možná nadobro ztraceny. Ty původní studia dnes už neexistují a lidi se rozutekli. Navíc by si to dnes nikdo nekoupil.
    • Mechwarrior_bw
      hmm Outcast(1999), Redneck, Planescape ... moja krvná skupina :)
    • JJ, Redneck, to byla pařba. A ta atmosféra...
    • Asharak
      Přesně tak... nebo takový Microsoft by mohl něco udělat se svými nej strategiemi aka AoE :( jediná jednička mi de na sedmičkách dobře *15* *1* ani trojka na 64bit nejde -.-
      • nejde si do pořádku windows, pak vám pojede všechno. já nemám žádnej problém jak s novýma tak se starýma hrama.
        • Asharak
          Asi to bude Windows XP že? *4*
      • GlaDOS
        Trojku jsem jedinkrát hrál ale první dva jsou prostě nej.
        • Asharak
          Jo, naštěstí stačí u dvojky vypnout explorer a jede to dobře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit